Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szereznétek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereznétek vissza egy fiú bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyik nap megszívatott a barátom és másnap én is megszívattam amiben a barátnőm is benne volt. De anyám hivott hogy menjek el a Rómaira és elmentem közben a barátnőm szivatta a barátom azzal hogy megint elvittek a petiék akik meg akartak erőszakolni. Aztán mikor elindultam a barátnőmtől rám írt a barátom haverja hogy ő is megy a rómaira és hogy merre megyek. Elmondtam neki és ott lakott nem sokkal a római előtt amerre szoktam menni és azt mondta elkísér. Elkísért aztán a barátomhoz vissza mentem és megmondtam neki hogy nem a barátnőmmel voltam hanem a rómain és találkoztam a haverjaival is ami igaz de azt nem mondtam meg neki első nap hogy a haverja el is kisért. Rákérdezett hogy találkoztam-e vkivel mondtam hogy nem mert nem tudtam, hogy mondjam meg neki. Aztán másnap elmondtam neki, hogy ne hazudjak és így nem bízik bennem. Mit tegyek??
2009. jún. 18. 08:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De nagy pofád van, akkor 'ugatok', amikor akarok. Én 17 vagyok, a barátom 20, és egyikünk sem ilyen gyerekes, mint ti vagytok. Elég szánalmas, amit műveltek, de most őszintén, neked azért kellett visszaszívatnod, mert ő megszívatott? Ha a barátom ilyet tenne, én inkább megbeszélném vele, nem pedig visszaszívatnám, mint az oviban. Most meg helyre akarod tenni, de inkább akkor gondolkoztál volna. Na mindegy, tényleg a te dolgod. Egyébként megkérdezhetem a nagy hősszerelmes kisasszonyt, hogy mióta jártok?
2009. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem azért szivattam hogy észre vegye hogy ez nem jó. Igen okos.
2009. jún. 18. 09:40
 23/26 A kérdező kommentje:
azért szivattam hogy észre vegye hogy szar érzés főleg hogy azzal jön sűrgösségire viszik. meg stb. nem egy ilyen eset volt
2009. jún. 18. 09:47
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek az legutóbbi válaszadóval, ez már tényleg gyerekes. Azt meritek állítani, hogy érettek vagytok egy kapcsolatra? Hát, nem!!!!!
2009. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

már bocsi (utolsó válaszolónak)

te egyikőjükkel sem jártál...nem tudod, hogy min megy keresztül a csaj..és addig ameddig nem tudod, hogy neki milyen most az élete addig nefikázd másokat!!!

2009. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... Óvodás koromban biztos visszaszivattam volna... Mára már felnőttem annyira, hogy képes legyek leülni valakivel, és komolyan elbeszélgetni vele. Lehet, hogy csak én látom éretlennek, amit csinálnak. Mindegy, én hajlandó vagyok elfogadni mások véleményét. Elnézést...
2009. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!