Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babátoknál mik voltak azok...

2. babátoknál mik voltak azok a dolgok, amiket újra be kellett szereznetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pelustól kezdve mindenre,amire szükség lehet... (babának gyógyszerek,melltartóbetét,szoptatóstea és társai...)
2011. szept. 15. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a rucik, meg cumi, mivel lány után fiút vártunk. :)
2011. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 hónap van köztük, ezért nem adtam még el a dolgokat az első után, melltartóbetét, szoptatós melltartó, használati tárgyak voltak, kellett egy másik kiságy, matrac, takaró, fürdőlepedő, pelus (eldobható) és mivel az egyik nyári a másik téli baba a ruhatárat is ki kellett egészíteni 56-62-es méretű meleg ruhákkal, mert csak rövid ujjú vagy ujjatlan dolgaink voltak otthon. Popsikenőcsöt, fürdetőt még használtuk a nagynál, abból sem váltottuk ki egyből, amit a gyo felírt.
2011. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én direkt eladtam a babakocsinkat és most megveszem az a babakocsit ami legközelebb van álmaim babakocsijához:DDD

Szerintem ami fontos, ha egy neműek lesznek akkor néhány új ruha mert nem lehet a második sem csak használtba, ha a második fiú akkor mindenféle új, használt ruha. Pelenka, fürdető, popsikenőcs stb.

Nekünk kell egy új forgó az ágy fölé mert a régit letörte a lányom.

Húúú szóval szinte minden a kiságyon kívül, de még abba is kell egy új kókuszmatrac mert a régit elvittük mamáékhoz és most azt használjuk a mobil ágyban ha ott alszunk.

2011. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem több ruha, mert első babával télen volt nagy hasam, a másodikkal most nyáron.

Kislány után most fiú érkezik, úgyhogy új ruhatár. Férjem ragaszkodott az új babakocsihoz, így vettünk azt is. És, mivel kislányom kinőtte az autósülését, Ő kapott egy nagyobbat, újat, A kisfiúnké lesz a korábbi autósülése.

21 hónap lesz köztük, rengeteg játék, csörgő,, babás cuccunk van :)

2011. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi még nem tudjuk a nemét, de ruhát biztos be kell szerezni, mert a nagyobb nyári ő pedig tél végi-tavasz eleji lesz

ami biztosan kelleni fog: nagyobb- vagy még egy szekrény, egy ágy a nagyobbnak (a pici örökli a kiságyat), textilpelusok, melltartóbetét, ágynemű

19 hónap lesz köztük, még szinte mindenünk megvan, nem adtam el semmit

2011. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Textílpeluson és a babaruhák nagy részén meg a babakocsin, kengurun, játékokon, babakádon kívül mindent: új kiságyat, etetőszéket, gyerekülést, bimbóvédőt. Piperecuccokat és a felsorolt vásárolnivalókat a nagy használja most és egyelőre nem fogja kinőni. 23 hónap lesz a különbség. Garmastan kenőcsöm a kisebesedett mellbimbóra maradt a fiam után, nagy becsben vigyázok rá, mert drága. Cumisüvegek maradtak, játszócumit kell venni. Van kézi pompám, de szeretnék venni egy profi kézi mellszívógépet is.

1 gyerekes, 25 hetes km

2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Milyen érdekes,hogy mindenhol téli, majd nyári babák születnek, vagy fordítva.. :)

Nálunk is így lesz. A kislányom július legvégén született.

A 2. babánk február közepére várható és még mi sem tudjuk a nemét,de a héten remélem már megtudjuk,mert elszeretnénk menni 4D-s ultrahangra,így meg már csak jobban tudjuk,hogy kell-e fiús ruhákról gondoskodnunk,vagy csak a mostaniakhoz hozzá vásárolgatni..


A szekrényre idáig például nem is gondoltam,hogy kéne majd egy nagyobb,vagy egy másik..,de nagyon köszi hogy megosztottátok velem ezt az infót is!


Akinek még van plussz gondolata,az légyszi ossza meg velem!

Nagyon köszi az eddidi válaszolóknak és ha még más is írna, az még szupibb lenne! :)

2011. szept. 15. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nekem mindkét babám téli lesz, a fiam januári, a lányom decemberi lesz:)
2011. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyon szerencsés vagyok. Nagyobbik lányom januári, a kicsi, ha tényleg lány lesz októberi. Mi testvérbabakocsit vettünk egyet használtan, mivel csak 21 hónap lesz a különbség, és elég messze van itt minden. Ruhák remélem jók lesznek, a nagynak is volt olyan, amit csak egyszer adtunk rá, így nem érzem szükségét új ruhát venni. Nem vettünk új kiságyat, inkább a nagy kapott egy nagyobbat. A régi babakocsink is megvan, meg bébihordó. Amit viszont vettünk: egy nagyobb autó :-) Amúgy is időszerű volt már a csere .-)
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!