Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szereznétek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereznétek vissza egy fiú bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyik nap megszívatott a barátom és másnap én is megszívattam amiben a barátnőm is benne volt. De anyám hivott hogy menjek el a Rómaira és elmentem közben a barátnőm szivatta a barátom azzal hogy megint elvittek a petiék akik meg akartak erőszakolni. Aztán mikor elindultam a barátnőmtől rám írt a barátom haverja hogy ő is megy a rómaira és hogy merre megyek. Elmondtam neki és ott lakott nem sokkal a római előtt amerre szoktam menni és azt mondta elkísér. Elkísért aztán a barátomhoz vissza mentem és megmondtam neki hogy nem a barátnőmmel voltam hanem a rómain és találkoztam a haverjaival is ami igaz de azt nem mondtam meg neki első nap hogy a haverja el is kisért. Rákérdezett hogy találkoztam-e vkivel mondtam hogy nem mert nem tudtam, hogy mondjam meg neki. Aztán másnap elmondtam neki, hogy ne hazudjak és így nem bízik bennem. Mit tegyek??
2009. jún. 18. 08:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Már miért neki kellene szakítania? Megérdemelné, hogy a barátja kidobja de úgy istenesen. Mit hazudozol össze-vissza? Ha ő elkövet egy hibát (megszívat), akkor neked annyi eszed van, hogy te csinálsz egy még nagyobb szívatást? Hány éves vagy? Lehetsz vagy 14-15... Normális ember olyannal sem viccelődik, hogy elvisznek valakit, hogy megerőszakolják. Én a barátod helyében elküldenélek a p*csába, aztán elhagynálak. Ezen gondolkozz el egy kicsit, hogy TE bíznál-e benne az ő helyében.
2009. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nyugodj már le.. A barátom 20 éves felhívtam és azzal viccelödött a sűrgösségire viszik éppen. És ezt halál komolyan gondolta. Ehez képest az hogy én találkozom egy ismerössel mi hozzá képest. Semmi. Szal nekem te ne ugassál. 16 leszek az elöbb irtam
2009. jún. 18. 09:21
 13/26 anonim ***** válasza:

Én voltam és vagyok(szerelmes) tudom nagyjából, hogy min mész keresztül...

figyi! ha szeret akkor úgyis keresnifog...

ha 3nap múlva nem jelentkezik (és állítólag szeret) MEGESZEM A KALAPOM...(ahogy mások mondanák)

reméljük, hogy tényleg jelentkeznifog...

ha meg nem..akkor te is tudod, hogy mi lesz...

kérdezd meg tőle h szeret-e még.

2009. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha nem jelentkezik akkor egyértelmű hogy szakitok de először is próbálom megoldani.
2009. jún. 18. 09:24
 15/26 anonim ***** válasza:

amugy ezt miért nem jáccod el vele? miért nem vágod a fejéhez, hogy ő miért basztatja az idegeidet? ő csinálhatja a balhét te meg nem?

marháta nem értem néha a pasikat...

2009. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

amugy már egy ideje dumálunk:D de még a azt sem tudom, hogy hogy tundék neked igazán segíteni...

tudd adni msn címet? és felveszlek...fárasztó így beszélgetni:)

2009. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
dijjjuska@hotmail.com
2009. jún. 18. 09:28
 18/26 anonim ***** válasza:

okés:)

most már csak gyere fel:) vagy ha fönt vagy akkor kereslek:)

2009. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, voltam már szerelmes, akiért bármit megtettem volna, és nem kellettem neki. Kétlem, hogy ezt éreznéd, de menjünk át akkor személyeskedésbe. Amikor én erről másokkal beszéltem, azt mondták, hogy mindenkinek megvan a párja... Na persze. Halálosan szerelmes voltam a lányba, és még most is az vagyok, pedig már vagy 8 hónap eltelt, és fél év azóta, hogy kosarat adott. Hidd el, sokkal rosszabbul érzem magam, mint te. Nem az a tipikus minden héten majd mással járok típus vagyok, és nem szeretek bele minden második nőbe. És nekem nem kell mondanod, hogy nehéz. És, abból kiindulva, hogy van barátod, bizonyosan van esélyed más pasiknál is. Én még nem találtam nőt, aki viszont szeretett volna, úgyhogy azt hiszem, én állok rosszabb helyzetben. És, mindenki pótolható. Nemcsak a kikosarazott embereknek lehet ám azt mondani, hogy talál mást... Ennyi erőből nyugodtan vonulhatnék kolostorba, mert megtaláltam a lányt, akit nagyon szeretek, csak ő engem nem... Innentől mi értelme az életnek. Hidd el, hogy akinek van párja, az is találhat mást, sőt, nagyobb valószínűséggel, mint az, akinek nincs.

Még valami... Csak 16 vagy, a pasid 20. Ez már elég nagy korkülönbség ahhoz, hogy mások legyenek a szokások köztetek... És elég fiatal vagy még hozzá képest, hogy "dominálhass" a kapcsolatban, és, amint ez látszik is, kezdenek kicsúszni a dolgok a kezedből. El kell engedni... De tényleg lehet, hogy csak baráti üdvözlésből puszilgat más lányokat (mondom, ha nem csók). Én sem járok minden csajjal, akinek puszit szoktam adni.

És, mielőtt azt kapnám vissza, hogy mit okoskodom, hiszen még kapcsolatom sem volt, elárulom, hogy láttam már egy jópár kapcsolatot, a buktatóit... Elég jó megfigyelő vagyok, és így is rengeteg "tapasztalattal" rendelkezem.

2009. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Figyelj ez a te megfigyelésed. Én azért próbálom helyre tenni mert nem sok van kárba és egy próbát megér.. Én se vagyok olyan hülye, ha nem jön akkor majd én megyek. Nálam ez nem igy megy. Ha a fiú nem jelentkezik akkor ennyi volt. Szakítok mégha fáj is mert ha vele lennék csak szenvednék.
2009. jún. 18. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!