Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én tényleg lusta vagyok...

Most én tényleg lusta vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a sógornőmmel, ő és a keresztlánya ez a tipikus szülök gyereket, tartsanak el és jó háziasszony vagyok nők.Én a gyerekem mellett is dolgoztam, saját vállalkozásunk van és mellette még más munkám is. Amikor segítettem a páromnak a vállalkozásba és még a saját munkámat is végeztem, akkor ő sokat volt otthon és ő főzött, mosogatott stb. Volt, hogy annyi erőm volt, hogy leüljek a tv elé, ő elém rakta a kaját stb. Ez fordított esetben is így van. A sógornőm nővére is hasonló, mint én. Most megkaptam a két tökéletes háziasszonytól, hogy milyen gáz, hogy ha már otthon vagyok, akkor kutya kötelességem nekem csinálni ezeket a dolgokat, még ha aznap 10 óürát is dolgoztam.
2014. máj. 23. 23:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
te is tudod jól, hogy nem vagy emiatt lusta, hiszen te magad írod, hogy bizonyítsd az igazad:) de ők sem lusták, csupán butábbak nálad, mert nekik nem kell a szellemi fejlődés, a munka öröme, az agyuk szinten tartása.:) De ez nem az ő hibájuk feltétlenül.
2014. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, csak én nem szólogatok soha be nekik, pedig néha a hatalmas dolgaiktól mosolygok belül, hogy úristen ma postára és gyógyszertárba kell menniük, miközben én a város egyik végéből a másikba és mellette még ezek a dolgok. Sajnos már ott tartok, hogy nem tartom velük a kapcsolatot, mert unom az állandó piszkálódást.
2014. máj. 23. 23:25
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Ugy könnyü, hogy öket eltartjàk, nyilvàn nem estek haza 10 ora melo utàn, és àlltak neki takaritani.
2014. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy lusta. Ők csak egy életformát ismernek, ezért elképzelhetetlen számukra, hogy milyen a munkahely mellett otthon IS helytállni. Ti ketten a pároddal megoldjátok, mindent elosztotok, náluk meg a feleség otthon, a férj a munkahelyén dolgozik. Nem tudják átérezni a te helyzetedet, és bele sem gondolnak. A legtöbb ember gondolkodni lusta.
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Te is nagyon jól tudod a választ.
2014. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Bakker, ha tényleg tökéletes háziasszonyok lennének, akkor nem tartanák akkora fáradságnak azt, hogy elmenjenek postára, az is hozzátartozik a dologhoz :D. Én beszólnék nekik emiatt, az fix.
2014. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Csak azt tudom írni, mint a többiek, jól tudod rá a választ. Nem vagy lusta, csak kötekednek, mert ráérnek.

Azt, azért hozzá tenném, és ez nem az ő mentségükre szolgál, hogy sajnos ugyanez igaz a "munka hőseire" is...ne vedd magadra, de nálam a szitu hasonló volt, csak fordítva, sógorék dolgoztak, én háziasszonyként végeztem a dolgaimat eléggé keményen. Szerintem az ilyen emberek magukba szállhatnának, és elgondolkozhatnának azon, hogy talán nem vagyunk egyformák, és attól még, h nem ugyanúgy csináljuk a dolgainkat, attól még a másik felett nem kell ítélkezni, hogy lusta stb. Senki se tudhatja a másikról, hogy mit tesz egésznap, és egy-egy embernek az a vmi milyen fáradtságos tevékenység, vagy mennyire nem, mert hát minden embernek mások a korlátai is. Talán az ilyen emberek, azért is ítélkeznek, mert magukból indulnak ki, és lehet, hogy pont ők maguk valóban lusták, aztán mindezt tudják is magukról épp csak máson verik le! :(

2014. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Ja és mellesleg mi közük hozzá, hogy nálatok, hogy mennek a dolgok, és kinek mi a kutya kötelessége? Ti életetek nem az övéké.
2014. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy elég felesleges és önfényező kérdés.
2014. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

Nők....

:)

Mi pasik sem értünk benneteket!

Szerintem nem vagy lusta! Sok nő még erre sem lenne képes amit Te csinálsz! A sógornődéknek pedig nyugodtan oltsd le hogy Te legalább csinálsz valamit!

2014. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!