Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lusta a férjem?

Farkaszs kérdése:

Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves lányom és egy 1 hónapos hasfájós kisfiam a férjem eleinte segített de mára ha kérek vmit vagy lecseszem azért mert kértem tőle kb 3-4 órával ezelőtt vmit azt mondja miért nem én csinálom meg vagy azt hogy bocsi de ezt meg ezt csináltak ..( facebook) számítógépeket szerel ha nem azt csinálja akkor itthon sincs vagy alszik vagy csak egyszerüen van...én meg egyedül és persze tiszta ideg vagyok nem tudom mit csináljak vele kidobjam vagy javitsam meg és hogyan??? :((

2014. jan. 15. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Csak azt nem ertem, akkor miert szultel annyi gyereket???

A ferjed mar az elejetol lusta lehetett, ez a tulajdonsag nem szokott valtozni.

2014. jan. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
"..én meg egyedül és persze tiszta ideg vagyok nem tudom mit csináljak vele kidobjam vagy javitsam meg és hogyan??? :((" - Kérdező, javaslom, első körben nézd embernek. Hosszan törtem az agyam, hogy mit akarsz javítani vagy kidobni, majd rájöttem, hogy nem a hajszárítódról beszélsz...
2014. jan. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Fel lehetne tenni ezt a kérdést úgy, hogy az is értse, aki most pillant bele a család életébe először? A férjedet nem tudod megjavítani, kidobni, meg a két gyerek előtt kellett volna. Vagy téged...
2014. jan. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Honnan tudod fáj a hasa,mondta?Olyan könnyen ráfogják fája hasa mert pici baba.Lehet nem elég a tejed és éhes marad pl.Evvel a pasival jól bevásároltál,csak nem tudom miért vállaltál be még egy gyereket.Kapd el a grabancát mit képzel magáról,én meg fognám a gépet és földhöz is vágnám..na azt csinálja meg ha tudja..
2014. jan. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Minek mentél hozzá egy ilyen tohonya emberhez?
2014. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,érdekes a felfogásod, a párodról beszélsz a gyerekeid apjáról,egy kapcsolat normális esetben nem úgy működik,hogy most már unod,már nem a legmegfelelőbb amit nyújt,hát kidobom keresek másikat.

Ültesd le beszéljétek át normális felnőtt módjára mond el a problémákat,hallgasd meg kérdezd meg mi a baj,biztosan van valami,mond el,hogy szükséged van rá.Szakíts időt a kapcsolatotokra.

2014. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmi konkrét nem derül ki az írásodból. Ha jól értem a férjed dolgozik, aztán pedig otthon van és alszik. De ha te így beszélsz, hogy "lecseszem", "kidobjam", "javítsam"...akkor ne várj semmit. Aki nem tiszteli a férjét, az minek panaszkodik?
2014. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"( facebook) számítógépeket szerel" "vagy alszik"


Ezek egyértelműen a számítógép függőség jelei. Gondlom azért alszik sokat mert hajnalig nettezik/játszik.

Sajnos az van h az ilyen embert se te se a gyereked abszolút nem fogja érdekelni, és ennek bizony válás lesz a vége.


Egyik ismerősömmel is ez volt össze házasodtak majd 4 év után válás mert a férj folyton XBOX-ozot.

Csak tudnám minek kell az ilyenek család.

2014. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A leírtak szerint, lehet, hogy nem tehet róla szegény férjed, a rejtett pajzsmirigybetegség okozhat hasonló tüneteket. Együtt beszéljétek meg a családorvossal.
2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát különben lehet hogy függő orvosnál érdeklődök mit lehet tenni.... babáról pedig annyit hogy ha nem lenne elég a tejem nem hizott volna 900grammot 2 hét alatt védőnő mondta hogy túl sokat szopizik és ezért fájhat a hasa már bocs de nehogymár ne tudjam mi baja van nem ez volt a kérdés de látom itt csak szapulni tudják az embert nem pedig segitséget adni tisztelet a kiv. .. úgy látom nem jó helyen járok
2014. jan. 16. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!