Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lusta a férjem?

Farkaszs kérdése:

Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves lányom és egy 1 hónapos hasfájós kisfiam a férjem eleinte segített de mára ha kérek vmit vagy lecseszem azért mert kértem tőle kb 3-4 órával ezelőtt vmit azt mondja miért nem én csinálom meg vagy azt hogy bocsi de ezt meg ezt csináltak ..( facebook) számítógépeket szerel ha nem azt csinálja akkor itthon sincs vagy alszik vagy csak egyszerüen van...én meg egyedül és persze tiszta ideg vagyok nem tudom mit csináljak vele kidobjam vagy javitsam meg és hogyan??? :((

2014. jan. 15. 02:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja és apukára vissza térve mindent kipróbáltam már nem tudom mit tehetnék ezért kérdeztem :/hátha vannak voltak hasonlóan és tippeket tudtak volna adni mit tehetnék még
2014. jan. 16. 14:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi az a mindent pl ?
2014. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdezo mi lett azota?

Sajnalom a rengeteg negativ hszt. Az egyetlen ami segithet ha megbeszélitek.Ami nem egyszeru.

Nem véletlen kerestem ra a kérdésre, a férjem szintén ellustult.Aminek én vagyok az oka.Mikor nem volt munkam itthon mimdent pöpecre csinaltam hogy könnyitsek a helyzeten,hogy csak ő keres,ne legyek hasztalan stb.

Most meg hiába beszéltünk rolla rengeteget egyszeruen alig segit,azt is hosszas "könyörgések árán" pedig van mikor azonnal kellene a segitsége de meg se hallja.

Nem ebbe a férfiba szerettem bele nem vele vállaltam gyereket. Valamennyire el is fogadom hogy ilyen lett de sokszor rettentoen hianyzik a régi preciz,pontos mindenttudo párom.Akire barmit rabizhattam tudtam jol fogja csinalni.

Sokszor nem is mondok semmit hisz én egész nap itthon vagyok a kicsivel,de az bánt hogy már vele sem tölt értékes időt. Az hogy mig ő ujsagot olvas vagy netezik közben a gyerekre nem figyel nem segitség mig én a házban és körüli teendőkkel foglalkozom.Közben hallom a gyerek visitását mert jönne ki hozzam. Akkor csinal rosszat ha nem figyelunk ra,ha az apjával van rendre rosszalkodik, nekem ritkán.Én főzés közben is probalom lefoglalni.Az apja egyszer nem vitte el sétalni vagy játszora. Megsxakad a szivem.Mondtam mar neki hogy ezt igy nem lehet,ő is helyeselt de nem valtoztat.

Mondjuk ma lenyirta a fuvet.(fele ottmaradt de nem szolok ez is haladás hogy nem kellett unszolni.)

Szeretem, de sokszor nem tudom mit tévo legyek,mintha megse hallana.

2015. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!