Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen lusta,...

Miért vagyok ilyen lusta, motiválatlan én is?

Figyelt kérdés
Családunkban semmit nem kértek számon, mindegy hányas tanulò voltam az jò volt. Egy tingli tangli semmiresejo fősulira beszéltek rá. Sokszor hallottam, hogy nekem ez meg az ugyse menne. Azòta elhatároztam, hogy Mérlegképest szeretnék, ehhez most befejeztem a pszu kepzest, de már mondták, hogy örüljek, hogy ez megvan ne szòrjam a pénz egy drága beiratkozásra, az nagyon nehéz. És addig hallgattam, még nincs kedvem már ezt tanulni. Az angollal se jutok dűlőre. A munkahelyenem most 1,5 hònapos kényszerszabit kaptunk(nem részletezem miért)amibol eltelt 20 nap. Elhatároztam h. angolozok minden nap, de egy két nap vettem elő. Nagyon kellene a munkámhoz, mégis hamar elmegy a kedvem, nem érzem h. haladnék. Eszes vagyok amugy, de mintha a motiváciòt kiölték volna bebölem a sorozatos leszòlásokkal. mit tegyek? :( (28l)
2013. aug. 12. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én is rettenetesen lusta vagyok alapvetően.

észrevettem, hogy csak a külsőleg megadott határidők, meg a külső elvárások tudnak motiválni, hogy csináljak is valamit. ezért már több egyetemet elvégeztem, tanfolyamokat, stb. több nyelven beszélek, mivel rájöttem ugye, hogy nekem kell az iskola, és az motivál, hogy vizsga van, meg határidő.

nekem ez bevált. de pl. hogy otthon rendet tartsak, szabadidőmben egyedül tornázzak, ez nem megy. ezért sportolni is tanfolyamra járok pl. a rend megőrzésére viszont még nincs technikám.

2013. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

arra én tudok, ha határidő: vendégek jönnek! :)

igazad van amit irtál ez rám is igaz

2013. aug. 12. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja, a legjobb vendéget hívni!!! Nekem is jött a barátnőm, szabadkozott hogy ekkora macerát okozott, hogy fényesre nyaltam miatta a lakást. Mondtam neki, hogy én köszönöm!
2013. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jaja, rendet csinálni valami miatt én is tudok, nagyon is jól.

csak rendet TARTANI nem.

2013. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!