Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy közeli...

Mit tennétek, ha egy közeli hozzátartozótokról kiderülne, hogy homoszexuális? - eddig minden jel az ellenkezőjére utalt. Tökéletes álca, hetero látszat élet.

Figyelt kérdés

Mindenki a saját szerepkörében? - gyermekére, apjára, partnerére, vagy leginkább többre is gondoljon és kérem írja le, hogy mit tenne és hogyan vélekedne egy ilyen helyzetben. - sok ilyen van, és azt hiszem az én környezetemben egy ismerősömről most fog kiderülni.


Én hetero vagyok, de több meleg titkát őrzöm. - a titok azért az, hogy megtartsuk.


2014. máj. 6. 20:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha a párom lenne, dühös lennék, hogy becsapott és kihasznált. Ha egy ismerős megkérne, hogy játsszam el a barátnőjét, valószínűleg belemennék. Ha egy barát vagy rokon bújna elő nekem, megtisztelve érezném magam, hogy bízik bennem.
2014. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Semmit ! Miért ,onnantól már nem ugyanaz az ember lenne akit megismertem ;megkedveltem stb ?
2014. máj. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt én úgy gondolom, hogy semmi közöm nincs ahhoz, hogy más ember a saját ágyában kivel hancúrozik. De persze azért vannak kivételek.

Én bevállalom, heteroszexuális nőként sokkal inkább elfogadóbb vagyok a női homoszexualitással, mint a férfi homoszexualitással. Habár mindkét részről vannak ismerőseim.


Az szerintem nagyon ritka, hogy vkinek a párja áll át "egyik oldalról a másikra". De biztosan kegyetlen érzés lehet mindkét félnek. Ugye "normál" félnek, mert hogy "hogyhogy nem vettem észre...., nem is szeretett...stb, stb." És az új szerepben tündöklő félnek is, hiszen egy teljesen új dolgot kell felvállalnia.


Ha apám állna elém azzal, hogy mostantól Béla anyu lesz, akkor biztosan nem beszélgetnék vele egy ideig, mert nehogy már 3 gyerek után 50 évesen jöjjön rá, hogy ő a ffi-akat szereti.

Mindenki mással szemben családon belül szerintem elfogadó lennék.


De egy olyan ember szexuális hovatartozása, aki pl. nem a családomba vagy nagyon szűk baráti körömbe tartozik, nem érdekel. (amíg engem békén hagy)

2014. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Van a családban. Az első meglepődésen kívül semmi más reakció nem volt. Fiatal lányról van szó, azóta a "mi van a fiúkkal" kérdés helyett a "van-e barátnőd" szerepel.

De az aktuális barátnőkhöz pont úgy állnak a szülők, nagyszülők, rokonság, mintha aktuális fiú lenne. Ha olyan a személyisége, viselkedése, akkor kritizálják, ha olyan, akkor meg örülnek neki.

Volt egy barátnője, akire mindenki húzta a száját, mert kihasználta, de idővel a lány is belátta, hogy nem a legjobb választás volt és kirakta. Most éppen egy nagyon jó fej lánnyal van együtt, ott a családi háttér is rendezettebb (az előzőnek az apja agresszív és szerintem nem beszámítható volt).

2014. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Örülnék nagyon. Szeretem az igazságot, és ha valaki felszabadult lesz ezáltal.

Rám is hat!

2014. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ha kettős életet élt eddig és az engem is érintett, akkor kvadühös lennék, miért volt ennyire gyáva eddig.
2014. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ha a páromról, akkor nagyon meglepődnék és nyilván csak barátok maradnánk utána. Ha a gyerekemről, van két nagy fiam, akkor is meglepődnék, de az ő élete, úgy éli ahogy neki jó, támogatnám mindenben és ugyanúgy szeretném mint eddig. Bárki másról kiderülne, semmit nem tennék, konstatálnám, hogy ő ilyen beállítottságú és minden menne a szokott kerékvágásban tovább.
2014. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
82%

A legjobb barátnőm testvérével volt ilyen. Már jegyben jártak a sráccal, amikor a fiú úgy döntött, hogy mégis inkább a saját neméhez vonzódik. Nem volt direkt gerinctelen, nem átverni akarta a lányt. Tudták, hogy biszex beállítottságú, volt már kalandja a megismerkedésük előtt, de valahogy mostanra fejlődött ki benne, hogy melyik nemhez is vonzódik igazán. Békében váltak el, ahogy tudom, a baráti kapcsolat megmaradt.

Ha a páromról derülne ki, biztos nagyon csalódott lennék, és megbántott- de "csak" azért, mert én nagyon szeretem, és nem tudnám hogyan tovább utána.

Ha bármelyik másik családtagomról, barátomról derülne ki, meglepődnék, de nagyjából ennyi. Örülnék, hogy sikerült felvállalnia magát. Nem csinálnék problémát.


23/N

2014. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Közöd???? Áh semmi, azt hiszem. Viszont akkor foglalkozz a te hetero életeddel...
2014. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék. Ugyanaz az ember marad, akit eddig ismertem. Ha eddig nem befolyásolt a nemi irányultsága, ezek után sem fog.
2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!