Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy közeli...

Mit tennétek, ha egy közeli hozzátartozótokról kiderülne, hogy homoszexuális? - eddig minden jel az ellenkezőjére utalt. Tökéletes álca, hetero látszat élet.

Figyelt kérdés

Mindenki a saját szerepkörében? - gyermekére, apjára, partnerére, vagy leginkább többre is gondoljon és kérem írja le, hogy mit tenne és hogyan vélekedne egy ilyen helyzetben. - sok ilyen van, és azt hiszem az én környezetemben egy ismerősömről most fog kiderülni.


Én hetero vagyok, de több meleg titkát őrzöm. - a titok azért az, hogy megtartsuk.


2014. máj. 6. 20:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a kérdést...mi közöm van/lenne bármilyen hozzátartozóm szexuális preferenciájához? Nyilván kiakadnék, ha a párom közölné, hogy meleg, de ne ma tény miatt, hanem, hogy eddig hazudott arról, hogy kíván engem.
2014. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
"Az átlagpopulációhoz mérten nagyon kevés valódi homoszexuális ember létezik. " az emberiség 10 %-a nem heteroszexuális, ebből kb 3-4 %, aki kizárólag homoszexuális, azért ez nem annyira kevés
2014. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálnám, hogy olyan világba született, ahol ezt a tök szimpla tulajdonságot titkolnia kell, látszat életet kell éljen, és nem lehet tökéletesen boldog és szabad. Szégyen a környezetére nézve, hogy ez titok volt, szégyen az egész világra! Tenni mit tudnék? Mellette állnék és támogatnám.
2014. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%

Ha a páromról derülne ki akkor sokkolna a dolog,sőt szerintem életem végéig a pszichiátrián feküdnék.(nem elítélném,de annyira szeretem,hogy nem bírnám elviselni)

A gyerekeimről?-elfogadnám,nem lenne könnyű de ez kibírható (persze az emberi ízlés határon belül)

A környezettel könnyebb a dolgom,hiszen a lányom legjobb barátja is "meleg" Őt simán elfogadjuk....

2014. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%

Örülnék, h kiderult, mert tudom, h akkor az ismerösöm egy produktivabb , boldogabb egyen lesz , jobban tarsadalom hasznára tud lenni!

Tapasztaltból mondom, h az a ferfi, aki heterokent el, habar homoszexualis hajlamai vannak, az neurotizalodik es a csaladjat tönkreteszi, a feleseget kritizalja, ugyesebbnek latja magat a nönél , takaritasban, fözesben, azonkivul robbanekony egy ilyen ferfi, tehat tönkretesz mindenkit es magat is!

Sok ilyen lesz politikus, aki gyulöletet szit....

2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, támogatnám.
2014. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Semmit! Minek is kéne bármit is tennem...?
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%

Én is több meleget ismerek bár egyik se hozzátartozom.

Sose mondtam egyiknek se semmi rosszat azért h milyen beállítottsága.

Én ezt magányügynek tekintem, bár ha elmondja önként h kivel kavar és h hogy alakult X-el a kapcsolta hát módja.

Ugyanúgy meghallgatom másnak a nőügyeit is.


Szerintem elég gáz h bujkálniuk kell.

De ez leginkább egy bizonyos politikai mozgalom hibája mely a rasszizmusra és a homofóbiára épít.

És még egy jó darabig nem fog eltűnni.

2014. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
Szeretném és támogatnám. Én átérzem, hogy ők min mennek keresztül (én ugyan hetero vagyok, de vannak bizonyos más tulajdonságaim, pl. szélsőségesen introvertált személyiség), amik miatt nehezen találom a helyemet a világban, és csodabogárak néznek. Nehéz úgy élni, hogy a természet osztott egy tulajdonságot, amitől az ember nem tehet, és közben a külső környezet kimondva-kimondatlanul nem fogadja el őt teljes értékűnek. Pedig a homoszexualitás nem bűnöző hajlam... Rengeteg érték van ezekben a emberekben, és mindent meg kellene tenni azért, hogy megtalálják a helyüket a közösségben.
2014. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha úgy derülne ki, hogy hetero partnerrel van éppen, akkor igencsak haragudnék rá, de csak amiért a másik felet "hülyítette". Amennyiben közeli hozzátartozóról, barátról lenne szó biztosan megdöbbennék, de elfogadnám. Nekem is van meleg ismerősöm. Nincs is vele baj, csak ne lenne napraforgó... :D
2014. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!