Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy közeli...

Mit tennétek, ha egy közeli hozzátartozótokról kiderülne, hogy homoszexuális? - eddig minden jel az ellenkezőjére utalt. Tökéletes álca, hetero látszat élet.

Figyelt kérdés

Mindenki a saját szerepkörében? - gyermekére, apjára, partnerére, vagy leginkább többre is gondoljon és kérem írja le, hogy mit tenne és hogyan vélekedne egy ilyen helyzetben. - sok ilyen van, és azt hiszem az én környezetemben egy ismerősömről most fog kiderülni.


Én hetero vagyok, de több meleg titkát őrzöm. - a titok azért az, hogy megtartsuk.


2014. máj. 6. 20:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Mit kéne? ugyan olyan ember mint te, vagy bárki más.
2014. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Szóval szerinted lenne valami tennivalónk????
2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%
Közösen elmennék vele a Budapest Pride-ra, elvégre ezen nincs semmi szégyellni való.
2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Miért, mit? Semmit.

Ugyanolyan ember, mint te vagy én vagy bárki más a világon.

Meg miért is kéne tenni valamit? Lehet ez ellen tenni valamit, ha az ember a saját neméhez vonzódik? Nyilván nem. Akkor az ember vagy elfogadja, vagy nem. De ettől még az az ember ugyanúgy homoszexuális marad.

Engem speciel egyáltalán nem érintene rosszul, ha kiderülne bárkiről a családtagjaim közül, mert senkit nem ítélek el, ezért meg pláne nem.

2014. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Bonyolultabb a helyzet hogyha az illetőnek van családja, felesége, de akkor se mondanék többet, ha nem lenne.


Mivel tudja rólam, hogy elfogadom a melegeket, nem lenne sok minden megbeszélnivalónk. Természetesen támogatnám, de a családi életébe nem szólnék bele, azt neki kell letisztáznia.

2014. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Semmit.Nincs semmi bajom a melegekkel,több barátom homoszexuális és ettől még nagyon szeretem őket.Különben is nem ők döntöttek úgy,hogy melegek lesznek,miért utálnám őket azért amiről nem tehetnek? :)És attól mert valaki meleg lehet jófej. :)

Elmennék vele/velük Budapestre a Pridera. :)

2014. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Tévedsz. Az átlagpopulációhoz mérten nagyon kevés valódi homoszexuális ember létezik.


Ha a házastársamról derülne ki, akkor erősen átgondolnám a további életemet. A többiek nem zavarnak, azt tesznek, amit akarnak, nem érint semmiben az életük.

2014. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Éreztem a legutóbbi, - mondjuk az coming out - elfogadóbb lett a társadalom.


Utolsó jó "kérdést" vetett, fel mi van ha családja van az illetőnek?

2014. máj. 6. 20:30
 9/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még.
2014. máj. 6. 20:31
 10/36 anonim ***** válasza:
31%
Ha a partneremről,hát kitépném az összes haját.A gyerekemről hát biztos szörnyen mellbe vágna.őt nem tagadnám meg,de egy lajos anyuval biztos nem lépné át a küszöböm.Szerencsére ilyen veszély nem fenyeget.Amúgy meg nem izgatna a többiek forrók
2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!