Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ennyire draga ajandekot...

Vegyek ennyire draga ajandekot amikor lakasra gyujtunk?

Figyelt kérdés

Sporolunk sok mindenen, otthon eszunk nem jarunk szorakozo helyekre vagy etterembe. Szeretnenk 2-3 ev mulva lakast es mar ket eve gyujtogetunk.

A ferjemet eloleptettek (fejlesztesi igazgato lett).

Szeretnem megajandekozni egy uj oltonnyel (260ezer ft) a fizetesem es a szuleimtol kapott ajandek penz (most volt a szulinapom)

fedezne az oltony arat es tudom hogy orulne neki.

Plusz uj munka uj ruha meg hasznos is.


2014. máj. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
38.! De, mi tökéletesen megértettük a kérdező 'dilemmáját', kérdezte, hogy vegye-e. Írtunk normális válaszokat, én a végén már írtam, hogy vegye meg, még tippeket is adtam, hogy lehet ugyan olyat csináltatni, de ha a párjának ennyire lényeg egy felirat a cimkén, vegye, nem az én pénzem. DE HA spórolnak, akkor spórolnak, és nem kell álszentet játszani. Most vagy spórolok, vagy nem. Vagy használja ezt a szót értelmesen, vagy ne. Elhiszem én, hogy örülne neki, csak azt nem értem, hogy ha ki lehet hozni varrónővel 3 másikat, és más más árnyalatban, akkor miért is nem, ha gyakorlatilag ki van a fenekük a nadrágból MERT ŐK lakásra gyűjtenek(nincs ki, képletesen értettem) . Érted? Kár, hogy nem lehet hangsúlyt nyomatékosítani. Talán akkor a kérdező is megértené. Mondjuk ha ebben gondolkoznék, meg sem fordulna a fejemben, hogy itt kérdezzem meg. Eldöntötte, tök jó, de had ne sajnáljam már a hatalmas nagy problémáját..
2014. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó nagy hülyeség egy ruhadarabért ennyi pénzt kidobni az ablakon ! Ugyanígy egy karóráért sem adnék ennyit .. Inkább abból a 260000.-ből befizetnék egy utazásra ,esetleg egy romantikus hétvégére . De te tudod ...
2014. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem teljesen értem mit takar a fejlesztési igazgató, de neki tuti kell öltöny jó párszor megjelenéskor. Igen megvenném neki.

Ez olyan, hogy mehet munkába Trabanttal is az is elviszi de mégsem járnak vele igazgatók.

2014. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem, még egy ilyen értetlen embert...

Én nem akarok többé ezen a bolygón élni.

2014. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én nem vennék.
2014. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Ha lakásra gyűjtötök, akkor lakásra gyűjtötök. Legyen ez a fő szempont és cél, függetlenül attól, hogy ki mit szeretne.


Ez egy drága öltöny. Ha már mindenképpen öltönyt szeretnél ajándékozni és a varratást macerásnak tartjátok, akkor járjátok körbe együtt a boltokat, de egy olcsóbb öltönyt vegyetek. Így megmarad a káposzta (része), meg jóllakik a kecske is.


A többi hozzászólónak igaza van, hogy ne egy ruhadarab legyen az ajándék, hanem egy együtt eltöltött vacsora, vagy közös élményt adó bármi más.


Tovább gondolva az egészet pedig nekem az lenne a félelmem, hogy ha "lakásra gyűjtés" címszó alatt is beleférne egy ilyen drága öltöny, akkor ez egyfajta etalont adna a többi szülinapi ajándék vonatkozásában, pontosabban: egyre drágábbak lennének ezek az ajándékok.


Arról nem beszélve, hogy a szüleimtől kapott ajándék pénzemet nem a párom méregdrága ajándékába forgatnám bele.


Magyarán: nem venném meg az öltönyt.

2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!