Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ennyire draga ajandekot...

Vegyek ennyire draga ajandekot amikor lakasra gyujtunk?

Figyelt kérdés

Sporolunk sok mindenen, otthon eszunk nem jarunk szorakozo helyekre vagy etterembe. Szeretnenk 2-3 ev mulva lakast es mar ket eve gyujtogetunk.

A ferjemet eloleptettek (fejlesztesi igazgato lett).

Szeretnem megajandekozni egy uj oltonnyel (260ezer ft) a fizetesem es a szuleimtol kapott ajandek penz (most volt a szulinapom)

fedezne az oltony arat es tudom hogy orulne neki.

Plusz uj munka uj ruha meg hasznos is.


2014. máj. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, aztan ferjed gondolkozzon, hogy hogy irja le az adobol. Talan visszajon a szulinapi ajandek-penzed.
2014. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Oltonybe jar dolgozni, nem ennyire draga ruhai vannak de nem is 5000ft os kinai. Nem veszunk havonta ruhakat van olyan ev is, hohy semmit!

Lehet, hogy most nem kellene meg venni. Csak tudom, hogy nagyon szeretne ( felprobalta a multkor csak hogy hogy nezz ki benne).

2014. máj. 5. 10:42
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Szerintem te már eldöntötted, de nem értem, akkor miért kérdezed. Itt próbálsz minket (magadat) győzködni, hogy de ti spóroltok és nem vesztek csak ritkán és akkor már milyen jó lenne.....

Hát menj és vedd meg, legfeljebb fél évvel később lesz lakásotok vagy nem tudom....

2014. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Nem dontottem el, es tudom hogy nem lenne jo otlet meg venni.

De azt is, hogy mennyire boldog lenne.

2014. máj. 5. 10:46
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
egy moziba (kb 5e), étterembe(10e) nem mentek el, de 260e-ért vennél öltönyt...mi az értelme? nem lenne jobb havonta valami program, mint egy öltöny?
2014. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem j ötlet az öltöny, de lehet ennél olcsóbban is venni. Már 60-80 ezer Ft-tól kapsz elég jókat. :)
2014. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg elég furcsa, hogy a férjedet egy öltöny tenné boldoggá ahelyett, hogy negyedennyiért elmennétek egy-egy hétvégére valahová kettesben...
2014. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a fontos ugye. Férjnek egy öltöny fontosabb, mint egy tizedannyiba kerülő program a nejével. Pénz beszél.
2014. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hülye az, aki ennyi pénzt elkölt egy öltönyre. Függetlenül attól, hogy milyen az anyagi helyzete!
2014. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi is spórolunk és házra gyűjtünk s ezért nem veszünk két sport cipőt 80.000ft ért. Úgy hiszem el jön mindennek az ideje bár mi eljárunk kajálni ( nem drága étterembe) sütizni apróbb olcsóbb ruhákat meg veszünk stb de nem engedhető meg a cipő de ti ti vagytok
2014. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!