Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ennyire draga ajandekot...

Vegyek ennyire draga ajandekot amikor lakasra gyujtunk?

Figyelt kérdés

Sporolunk sok mindenen, otthon eszunk nem jarunk szorakozo helyekre vagy etterembe. Szeretnenk 2-3 ev mulva lakast es mar ket eve gyujtogetunk.

A ferjemet eloleptettek (fejlesztesi igazgato lett).

Szeretnem megajandekozni egy uj oltonnyel (260ezer ft) a fizetesem es a szuleimtol kapott ajandek penz (most volt a szulinapom)

fedezne az oltony arat es tudom hogy orulne neki.

Plusz uj munka uj ruha meg hasznos is.


2014. máj. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Persze nagyon hasznos. Egyik nap 260 eFt-os öltönyben megy és másnap?
2014. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem költenék ilyen drága ajándékra, főleg nem egy öltönyre. De a te pénzed, a te döntésed.
2014. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből az árból már inkább csináltatnék hármat. És még pénz is maradna. Szerintem ha elmondanád neki utólag, hogy kettőszázhatvanezer volt az öltönye, kapna egy sokkot... :)
2014. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

en a ferj helyeben nem tudnek orulni egy ilyen draga ajandeknak, foleg ha lakasra gyujtunk.

jobb helye lenne annak a penznek a lakasra felretett penz kozott.

2014. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam sajnálni a drága ajándékokat a férjemtől,bár pont öltönyt nem vennék.Más nincs,aminek nagyon örülne?
2014. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Par hete o mondta, hogy szeretne egy ilyet (majd).

Es par het mulva (05.25) lesz a szuletes napja is.

Csinaltatni nem akarok, mert o ket-harom fajta markabol szokot oltonyt venni, azokat szereti.

2014. máj. 5. 09:54
 7/46 A kérdező kommentje:
Ora! Annak tudom, hogy jobban orulne (omega) also hangon is 800ezer ft. Tudom, hogy ezek draga ajandekok de nem szoktunk surun ajandekozgatni inkabb egyszer veszunk egyet amire valoban vagyunk es utana van hogy evekig semmit.
2014. máj. 5. 09:57
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
De én ennek nem értem az értelmét. Nem jártok el sehova szórakozni, de ilyen 260 ezres meg 800 ezres ajándékokkal dobáljátok meg egymást...
2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár én sem értem. Kvázi nem spóroltok, ahol tudtok, pont az ilyen kiadásokon kellene. Olyan szabásút simán készít varrónő, sőt olyan anyagból is, ha kéred, még cimkét is gyárt hozzá, ha ennyire presztízs kérdést csinátok a dologból.
2014. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Ket eve gyujtunk lakasra azota nem ajandekozzunk mint irtam is elofordul, hogy evekig (1-2-3) nem veszunk egymasnak semmit (szulinap, nevnap, karacsony-amugy sem tartjuk fontosnak)

A dillema most azert van mert lakasra gyujtunk.

2014. máj. 5. 10:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!