Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ennyire draga ajandekot...

Vegyek ennyire draga ajandekot amikor lakasra gyujtunk?

Figyelt kérdés

Sporolunk sok mindenen, otthon eszunk nem jarunk szorakozo helyekre vagy etterembe. Szeretnenk 2-3 ev mulva lakast es mar ket eve gyujtogetunk.

A ferjemet eloleptettek (fejlesztesi igazgato lett).

Szeretnem megajandekozni egy uj oltonnyel (260ezer ft) a fizetesem es a szuleimtol kapott ajandek penz (most volt a szulinapom)

fedezne az oltony arat es tudom hogy orulne neki.

Plusz uj munka uj ruha meg hasznos is.


2014. máj. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérdező! Te dicsekszel! Tudod, vadász, vadász.......... jársz ide!
2014. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi értjük, hogy miről beszélsz, csak éppen te nem, hogy mi miket írunk.

Te már eldöntötted, hogy megveszed, a mi véleményünk számít legutoljára, csupán csak megerősítést vársz, de nem itt kellene. Leírtuk. Várj még össze 20 választ és majd akkor meglátod, hogy ennyiért nem venne senki sem. Hidd már el, hogy a varrónő megcsinálja, szinte ugyan azt a modellt...ez a sprólolás.

2014. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen. Ki tudja hasznalni? Ha ebben megy dolgozni mondjuk hétfőn, akkor kedden mit vesz fel? Ünnep napra tartogatja majd?
2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Még megérteném, ha vezérigazgató lenne, és eljárna képviselgetni a cégét, na ott megnéznék igen, hogy milyen öltönyben van. De így nem értem meg. Tudod mit? Vedd meg!! :) erre már nem lehet mit mondani. Vedd meg, sőt, vegyél hozzá egy Armani inget is, zoknival. :)
2014. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen nagy bunkósag azt a penzt, amit te kaptál ajándékba a te születésnap oda a sajat szüleidtol a parod ajandekara fordítani.


"Katikam, mit vettél magadnak azon a pénzen, amit a szülinapodra adtunk?

A Pistinek egy ketszazhatvanezres öltönyt, anyu. "

2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne, mert szerintem egy öltöny egyszerűen nem ér ennyit. Függetlenül az anyagi helyzetetektől és a céljaitoktól.
2014. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám, hogy a fejlesztési igazgatók a saját kerestükből vesznek maguknak öltönyt. (Függetlenül attól, hogy 26 ezer forintba vagy 260 ezer forintba kerül.)


Ha lakásra spóroltok, és olyan dolgokat sem engedtek meg magatoknak időnként, ami nem számít luxusnak, még azoknak sem, akik nem 260 ezer forintos öltönyben járnak dolgozni, akkor nekem nem tűnne egy ésszerű döntésnek, hogy ilyet ajándékozz a férjednek.


De te tudod - nyilván mások a szempontjaid, mint nekem vagy más nőnek lennének.

2014. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Abba azért belegondoltál hogy 260.000ből mit lehet venni egy lakásba? Mert oké hogy összejön a lakás.. de berendezni nem kell? Inkább tedd félre azt a pénzt. Hidd el jobb helye lesz mintha öltönyt vennél belőle.
2014. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Abból a 260 ezer forintból, az elmúlt 2 év alatt számtalanszor eltudtatok volna menni étterembe, moziba, tehát élményekre költhetnétek (hiszen mi értelme szép ruhában vegetálni?).


A közös szórakozás, és élmények helyett, de még a spórolás helyett is egy öltönyt vennél iszonyatos áron, amit úgysem fog tudni kihasználni. Ha telne nektek egy garnitúra ilyenre, azt mondanám oké. De egyik nap egy 260 ezres öltöny a munkahelyen, a másik nap meg valami 5000 Ftos kínai? (ha már spóroltok).


Vagy mindig az olcsót hordaná, ez meg különleges alkalmakra(tehát ott porosodna 260 ezer forintnyi textil a szekrénybe) Ott is tönkre tud ám menni... :D


Addig amíg nem telik rá, ne nagyzoljatok, mert szánalmas. Nem mentek étterembe, se sehova, akkor minek 800 ezres óra? Csak magának, mert tudja, hogy megteheti? 800 ezres órát csak az vesz, aki nem kap szívrohamot, ha lenyúlja egy zsebtolvaj.

2014. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha spóroltok, akkor 260 ezer Ft. rengeteg pénznek számít. Én nem verném el öltönyre az biztos.
2014. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!