Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ennyire draga ajandekot...

Vegyek ennyire draga ajandekot amikor lakasra gyujtunk?

Figyelt kérdés

Sporolunk sok mindenen, otthon eszunk nem jarunk szorakozo helyekre vagy etterembe. Szeretnenk 2-3 ev mulva lakast es mar ket eve gyujtogetunk.

A ferjemet eloleptettek (fejlesztesi igazgato lett).

Szeretnem megajandekozni egy uj oltonnyel (260ezer ft) a fizetesem es a szuleimtol kapott ajandek penz (most volt a szulinapom)

fedezne az oltony arat es tudom hogy orulne neki.

Plusz uj munka uj ruha meg hasznos is.


2014. máj. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%
ez még akkor is tök felesleges, és pazarlás, ha nem spórolsz lakásra. nem mentek sehova, (pár ezres), de 260 ezret simán kiadsz EGY DARAB ruhára??? én még úgy sem adnék ki ennyit, ha nem spórolnék. egyszerűen, egy ruhadarab nem ér meg ennyit, ennyivel nem lesz jobb, tartósabb az anyag, amiből van, lényegében a semmit, a márkát fizeted meg. nem látom értelmét.
2014. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
48%
Bar csak mindenkinek annyi problemaja lenne hogy meg-e vegyen egy 260.000ft-os oltonyt a parjanak. Jol gondold at,lehet a parodnak se tetszene ha ennyit koltenel amikor lakasra sporoltok. Remelem ez lesz a legnagyobb gondod az eletben......pedig ennel van 10000000x is nagyobb problema......
2014. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki ajándékozni akar valakinek valamit, az nem net-re teszi fel kérdés formájában, nem idegen emberektől kér véleményt, nem próbálja megjátszani magát ( "hogy hát mit is tegyen") szóval szerintem az egész kérdésed semmi másra nem irányul mint önmagad mutogatására kifelé. Úgy kamu az egész ahogy van. Ráadásul egyetlen férfi nem megy úgy üzletbe, hogy "csak megpróbálni". Ez a tevékenység kimondottan csak nőkre jellemző.


Szóval én annyit mondanék számodra, hogy gondolkodj el azon, hogy mit kéne takarítanod önmagadból.

2014. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
97%
Élményt ajándékozz neki, utazzatok el, sokkal többet ér, mint egy öltöny, és meg lehet úszni ennél sokkal kevesebből. Én is szeretnék meg felpróbálnék egy 500ezres nyakláncot, de nem tudnék neki örülni!
2014. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
97%

" tudom hogy nem lenne jo otlet meg venni.

De azt is, hogy mennyire boldog lenne."


Vagy kapna egy szívinfarktust amiatt, hogy ennyi pénzt kiadtál, amikor spóroltok!!!

2014. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ennyi a tandíj...

ez rengeteg pénz

2014. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
81%
MI is gyüjtünk, csak mi hozzáépiteni szeretnénk a házhoz. Mi sem megyünk sehova. se étterembe se uj ruhákra nem költünk ha nem muszály. Pedig mi nem százezres ruhákat veszünk, hanem pár ezer forintosat. Eszembe sem jutna ennyiért öltönyt venni. Abbol a pénzböl inkább csinálhatnátok közös programokat egy jodarabig. Annak legalább van értelme...
2014. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
16%

Azt vedd meg aminek örülne.Ha ennek hát ezt,Érdekes hogy a válaszadok nem értik meg hogy erre vágyik,akkor hiába vesz másikat vagy hiába mennek egy akárhova.


Szerintem életem összes ruhája nem ér annyit mint ez a öltöny,és jomagam még 10százalékát is sajnálnám egy ruhára de ha neki ez kell akkor ez kell.

2014. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
50%
Én is inkább csináltatnék:)
2014. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
97%

38!

A válaszadók azt nem értik meg, hogy ha egyszer annyira spórolnak hogy nem járnak el se szórakozni, se étterembe, akkor mi a .csanak akar kidobni 260ezer forintot egy ruhadarbra.

2014. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!