Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lábaljak ki ebből?

Hogy lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés
Volt már valaki úgy,hogy nem tudott magának semmilyen célt megfogalmazni?Egyszerűen csak van.
2014. ápr. 9. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kevés információból nehéz segíteni. Mi a baj? Eddig voltak céljaid? Azokat elérted? Vagy rájöttél, hogy már nem érdekesek? Mit szeretsz csinálni? Vannak barátaid? Családod? Valami oka csak van?
2014. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az élet olyan, mint a motor.

Ha nem megy, be kell rúgni.

2014. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, több éven keresztül kerestem, hogy milyen munkát érzek értelmesnek, mit élvezek, mert az az egyik, ami értelmet adhat az életnek. Elolvastam egy csomó könyvet, és rengeteg magamnak feltett kérdéssel meg önismerettel végül megtaláltam a választ.
2014. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan telnek a mindennapjaid?
2014. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Minden napom egyformán.

Munka és lakás között.

Szabad időmben leginkább otthon vagyok.

Családom,barátaim nincsenek.

2014. ápr. 9. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért nem teszel az ellen, hogy ne teljenek egyformán a napjaid? Menj sétálni, sportolni, közösségbe! Találd ki mi érdekelne!
2014. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A munkád olyan amit szeretsz? Mi a hobbid, mi érdekel?
2014. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!