Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lábaljak ki ebből egyedül?

Hogyan lábaljak ki ebből egyedül?

Figyelt kérdés
Pár hónapja munkanélküli vagyok, az egyetemet csak ősszel folytatom és azt hiszem kezdek teljesen depressziós lenni. Főzök, mosok, takarítok itthon mindig, olykor találkozom a barátnőimmel, de egyre rosszabbul vagyok, alig várom hogy a párom hazaérjen munkából. Ha netalántán találkozik a barátaival és később jön haza, nagyon rosszul érzem magam és sírok (ezt neki nem mondom el, mert nem szeretném hogy azt higgye hogy rövid pórázon akarom tartani). Kezdenek felőrölni az itthon töltött napok, hogy semmit sem érek és szociális fóbiám is kezd lenni, nem szívesen megyek emberek közé annak ellenére hogy gyűlölök már itthon is lenni egyedül. Elkezdtem 1 hónapja szedni a magne B6-ot, a patikus ezt ajánlotta, de semmi hasznát nem látom, szinte csak még érzékenyebb vagyok. Hogyan lehetnék újra a régi?
2014. febr. 10. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus női probléma. Tulajdonképpen van alapja, de a háttérben áll az is, hogy a párod már előbbre tart és félsz a kiszolgáltatottságtól.
2014. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igenis járj el. most még jobb is az idö ami még sokat segithet hogy kezdj el sportolni ha nem sportolsz, az jót tesz minden téren.
2014. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak online kurzusok, én pl most kezdem a Berkeley egyetem egyik kurzusát márciusban...

Tanulj nyelvet. Keress munkát. Miért nem dolgozol?

2014. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amióta az előző helyem megszűnt, azóta keresek munkát... ez is egy nagy bajom, hogy nincs elég tapasztalatom a legtöbb munkáltató szerint
2014. febr. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!