Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eggyüttélni senkivel...

Nem tudok eggyüttélni senkivel. Ez már örökké így marad?

Figyelt kérdés
10 éve van párkapcsolatom 33 éves nő vagyok. Majd úgy 36 évesen szeretnék gyereket.Addig képtelen vagyok feladni a függetlenségemet.Már egyszerűen nem érti meg a párom,hogy nem megy.Nem tudom elképzelni,hogy valaki mindíg ott legyen,beleszóljon,megkérdezze,értetlenkedjen,számonkérje... valakinek ismerős a helyzet?
2014. márc. 23. 17:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Am. laktál már férfival? Gondolom nem. Akkor miből gondolod, hogy fel kell adnod magad? Miért járna együtt? Ez nem börtön. Vagy már most beleszól az életedbe? Mert jó esetben egyik sem szól bele a másik életébe?

Szerintem csak nem ő a megfelelő partner!!!



Most jobb, ha 36 évesen összeköltöztök és kiderül, hogy 10 év elment a semmire?!

2014. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
1 hétnél tovább még nem voltam nálla egyhuzamban,de már az 5.nap éreztem,hogy menekűlnék.\"Miért fekszem ilyen korán? Kivel chatelsz?Ki hívott?Kinek írsz? Komolyan ezt akarod nézni?"Na meg az ehhez hasonló kérdések!!Én ezt úgy élem meg mintha valami 5 éves gyerek lennék,akinek mindenről bekell számolni.
2014. márc. 24. 20:58
 33/35 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagy vele? Idegesít, követelőzik...tőle akarsz gyerekeket?
2014. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

" Kivel chatelsz? Ki hívott? Kinek írsz? "


Nekem is volt egy ilyen csajom, aki az együttléteink alatt is folyamatosan írt és telefonált idegen pasasoknak.

Azután marhául csodálkozott, hogy lapátra tettem.

2014. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Lett azóta gyereked,kérdező?:)

Gyanítom nem.Ha 33 évesen nem akartál,akkor jó eséllyel most se.

2018. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!