Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántana, ha a párod azt...

Bántana, ha a párod azt mondaná azért nem mer berúgni, mert nem tudja garantálni, hogy részegen nem fekszik le senkivel?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a párommal és most lenne lehetősége egy több napos bulira, ahol lesznek lányok is. Én az ilyesmit nem bánom, engedem szórakozni, ha időnként berúg sem zavar, eddig a fél év alatt egyszer volt ilyen, megbízok benne, sosem féltékenykedtem. Valamiért vonakodott elmenni, majd kinyögte, hogy azért, mert részegen totál kikapcsol az agya(amit tapasztaltam én is) és nem tudja garantálni, hogy nem fekszik össze egy lánnyal, ha az hajlandóságot mutat. De ne aggódjak, nem megy el ilyen helyre, ha pedig inni megy ott leszek vagy én vagy a legjobb barátja, aki rászól. Imád engem és nem akar megcsalni és sajnálja, hogy ez így van, de nem tud vele mit csinálni, inkább nem iszik. Ha pedig ilyet tenne mindenképpen elmondaná.

Engem ez eléggé bánt, biztos bennem van a hiba, hogy ezt nem érzem normálisnak. Más is találkozott már ilyennel? Hunyjak szemet efölött? Nem ülhetek minden buliban a nyakán, de azt sem várhatom, hogy mikor áll elém, mert meghúzott valakit részegen.

Mit tegyen az ember ilyenkor?


2013. ápr. 2. 07:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Inkább értékelnek, hogy nem iszik emiatt
2013. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
A barátod éppen azért nem akar inni, hogy véletlen se forduljon elö ilyesmi, te meg cirkuszt csinálsz belöle.
2013. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Örülj, hogy így szeretnek.
2013. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%

Mi soha nem mentünk el buliba egymás nélkül! Legfeljebb, ha a munkahelyen volt buli.

De örülj, ha a párod nem akar berúgni!

2013. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem vágom, hogy min sírsz. Másokat az szokott bántani, hogy a párjukat nem érdeklik és szó nélkül elmennek ilyen partikra és meghúzzák a nőket részegen, miközben tudják, hogy elszáll az agyuk, ha isznak.
2013. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Szia kérdező :)

Inkább annak örülj hogy inkább nem iszik,csak hogy nehogy valamivel megbántson.. tiszteletre méltó azért :)

az én párom ha iszik,akkor se feküdne le senkivel :D

de becsüld hogy nem iszik csak azért hogy ne okozzon fájdalmat :)

2013. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
szerintem értékelendő, hogy azért nem iszik, mert nem akar meghülyülni...sajnos ilyen tipus, kikapcsol az agya, ha sikerül berúgnia...de ő nem kockáztat...inkább nem iszik, nem megy, miattad, hogy ne bántson téged!!!
2013. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

ez tök jó dolog :-)


én nem aggódnék hanem büszke lennék rá h ennyire fontos vagyok neki h inkább lemond egy bulit mint h kétes helyzetbe kerüljön :-)


engedd el és bízzál benne sőt előtte irány az ágy és valami nagyon extrát adj neki :-)

2013. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért nem tudom, hogy ebben mi annyira fantasztikus, és büszkeségre okot adó dolog. Ha én tudom, hogy részegen vállalhatatlan vagyok (vagy amúgy normálisan viselkedik, csak véletlenül mindenkit megfektetne?), akkor nem azért nem iszom, hogy nehogy véletlenül megcsaljam a páromat, hanem azért, hogy ne csináljak magamból idiótát...
2013. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy tudopm, milyen vagyok részegen, én is ezt teszem. Őt éve alig egy-két pohárral iszom, azt is max havonta.

A legcsúnyább szexelős sztoriaim úgy kezdődnek:

Ott volt egy üveg vodka...

Kinyitott egy Martinit...

Szar kedvem volt, és a barátnőm elvitt a kocsmába...


Jobb is hogy nem iszom. Tudja ezeket a férjem.

Inkább oszd meg vele az aggályaidat, minthogy forrongsz magadban!

2013. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!