Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eggyüttélni senkivel...

Nem tudok eggyüttélni senkivel. Ez már örökké így marad?

Figyelt kérdés
10 éve van párkapcsolatom 33 éves nő vagyok. Majd úgy 36 évesen szeretnék gyereket.Addig képtelen vagyok feladni a függetlenségemet.Már egyszerűen nem érti meg a párom,hogy nem megy.Nem tudom elképzelni,hogy valaki mindíg ott legyen,beleszóljon,megkérdezze,értetlenkedjen,számonkérje... valakinek ismerős a helyzet?
2014. márc. 23. 17:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
14%
Ezt jó anyagiak között élők pl. két lakás összekapcsolásával oldják meg, az átjáró ajtót kedvük szerint nyitják és zárják. Ha kellőképpen erős a kapcsolat , akkor azért ez nem szokott előfordulni. Ezt sokan tévesen értelmezik függetlenség iránti igénynek, ez valójában a kellő szeretet nélküliség, amikor a másiknak csak bizonyos megnyilvánulásait, cselekedeteit vagyunk hajlandók elfogadni és még csak kellő humorérzékünk és kíváncsiságunk sincs aziránt, hogy egy másik embert jobban, a maga teljességében ismerjünk meg.
2014. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de normál esetben párkapcsolatban már akkor sem vagy független, ha nem élsz egy fedél alatt a pároddal. Pl. nem illik mással is szexelned, már ez is beleszólás az életedbe.
2014. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem,hogy inább egy 42 éves nő sétáljon a 6 éves gyermekével,mint egy 32 éves a 14-15 éves gyermekével.
2014. márc. 23. 18:09
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
Én sem tudok "eggyütt"élni senkivel.
2014. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem értem, miért vagy te "párkapcsolatban", ha ez annak nevezhető. Egy közös lakásban élsz valakivel, vagy csak úgy találkozgattok? ... és még csak ne is kérdezzen? Egyébként nagyon sok remete halt meg magányosan, de ők nem éltek párkapcsolatban.


Hogyan értsem azt, hogy 36 évesen...? A szülinapodon elfordítasz egy kapcsolót, hogy most már kérdezhet, beleszólhat, meg lehet gyerek? Esetleg csak a gyerek jöhet, de senkinek semmilyen beleszólása nem lesz ezután sem? A gyermeked leendő apjával azért jó lenne tisztázni, hogy csak "donornak" kell, meg az "anyagi támogatása"! Harminchat évesen nem fogsz átállni, megváltozni, de ezt, ami most van nem nevezik párkapcsolatnak!

2014. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
30%
Általában szaporodik az ilyen vélemény, gondolkodásmód. Feltételezem, hogy valamennyien a fehér rasszhoz tartozó nők, akik így vélekednek. Hát igen, mit is tagadjuk, ez az emberfajta világszerte elveszítette a küzdelmet a létért való küzdelemben. nem alapít családit, nem szaporodik. Szórakozik, bulizik, tanul és karriert épít. A többi nemzetiség pár évtized alatt simán átveszi a helyeteket, kiszorít benneteket mindenhonnan, munkahelyről, lakásból, közéletből. De mit tegyünk ennek a tendenciának ez a következménye. Nem szemrehányásként mondom, csak nekrológként.
2014. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%
Igen a 36. Szulinapjan elforditja a kapcsolot csak lehet hogy akkor mar hiaba.
2014. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy 36 evesen fekfogod adni a fuggetlensegedet?
2014. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Jól van na 14/14-es együtt!
2014. márc. 23. 18:23
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
"Nekem az a véleményem,hogy inkább egy 42 éves nő sétáljon a 6 éves gyermekével,mint egy 32 éves a 14-15 éves gyermekével." Van ám a két hülyeség között normális alternatíva is! Viszont, ha a te koncepciód érvényesül, nagyon kevés nagymama fogja sétáltatni a hat éves unokáját!
2014. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!