Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik a férjemmel?...

Mi történik a férjemmel? Hetek óta nem beszél senkivel sem.

Figyelt kérdés
Időnként éjjelente arra ébredek, hogy mászkál a szobában, álmában hangosan kiabál vagy nagyon mozog, rugdos de az is előfordul, hogy nem alszik pedig túlságosan is nyugodt alvó volt. Mindenki észreveszi rajta, hogy van valami sokan meg is kérdezik mégsem hajlandó családtagokkal, közeli barátokkal sem beszélni. Egyik délután ameddig dolgozott elmentem egy barátnőmhöz és mire hazaértem már ő is itthon volt, benyitottam a fürdőszobába és piás üveggel a kezében sírt, és arra kért hogy menjek ki. Nagyon megijesztett mert mióta ismerem nem láttam sírni csak egyszer, azt is a nagyanyja temetésén. Mostanában nem halt meg senki. Aznap ugye kicsit ittas volt de azt mondta, hogy az ő élete nem ér semmit meg hogy bűntudata van. Állandóan feszült és nincs kedve beszélgetni, nem lógok rajta egész nap de nagyon megijeszt a viselkedése! Gondolom ez ilyen helyzetben érthető. Arra gondoltam, hogy talán elkísérem egy pszichológushoz hátha neki megnyílik de ahogy ismerem hallani sem akar róla. Fogalmam sincs mi történhetett vele és nem is mond el semmit. Így hogy segítsünk neki? Talán az, hogy mindig erősnek mutatta magát lelkileg és most jön ki belőle?
2012. szept. 29. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen beosztásban dolgozik?
2012. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves? Munkahelyén rendben vannak a dolgok?
2012. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"az ő élete nem ér semmit meg hogy bűntudata van"


Bűntudata? Sok minden jut az eszembe erről. Mondok párat, lehet, hogy egyik nagyobb hülyeség a másiknál:

1) Megcsalt és nagyon megbánta.

2) Csinált valami nagy felelőtlenséget a munkahelyén, ami még nem derült ki, de fél mi lesz akkor?

3) Ugyanez, csak munkahelyen kívül? Erre példát nem is tudok nagyon mondani, hisz ami nagy horderejű, annak már lenne nyoma (pl: gázolás)

2012. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szereti a munkáját, azzal nincs baj ebben biztos vagyok. 31 éves.


#3 Ezek közül a megcsalásra gondoltam már, de abból csinálna ekkora ügyet? Szerintem azt inkább próbálná titkolni ha megbánta. Mondjuk a megcsalást nem nézem ki belőle.

2012. szept. 29. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni, de az en ferjem akkor volt ilyen, amikor viszonya lett. Vagyis utana.

Nekunk ellaposodott a hazassagunk, sok gondunk volt, kulon is voltunk masfel evig. Nem elvaltunk, csak munka miatt eltunk kulon es emiatt nagyon sok problemank volt, nem igazan tetszett nekem a helyzet.

A vegere lett valakije.

Csakhogy utana rendbe jottunk (volna), vegett vetett a kapcsolTanak, de ilyen lett a ferjem, mint amit te leirtal. Kifordult onmagabol.

Allandoan szomoru volt, rosszul aludt, alig talalkozott valakivel. Ha jol is ereztuk magunkat, akkor is villamcsapas szeruen elmult a jokede es ismet buskomor lett. Pl jol sikerult szilveszteri buli kozepen eltunt. Kerestem es a furdoben talaltam meg, ott ult es gubbasztott konnyes szemmel.

Hiaba kerdezgettem, hogy mi a baja, nem mondott semmit. Neha spontan elkezdte, de egy mondat utan abbahagyta.

Vagy neha kerdezte, hogy elhagynam-e, ha igen, akkor mi lenne vele, mikor lathatna bennunket, stb. Nem raktam ossze a kepet, hogy mirol beszel.

Tudtam, hogy sokat bantottuk egymast abban a masfel evben, arra gondoltam, hog attol fordult be, faggatni nem akartam, biztam benne, hogy rendbejon.

De oszinte leszek: ha meg par honapot igy eltunk volna le, akkor talan tenyleg tonkremegy a hazassagunk, mert egyszeruen nem volt onmaga. Nem ereztem mar en sem jol magam mellette.

Majd elmentunk nyaralni es gondolom az uj, tavoli kornyezet hatasara teljesen normalis lett azon a heten, annyira orultunk ennek.

Majd indulni kellett haza es az utolso nap kibukott belole hirtelen, hogy mit csinalt.

Mi mem mentunk szet, mert en valahol megertettem, tudtam a miertjet es atereztem a dolgot. En nem mentem felre, de teny, hogy talan ez csak ido kerdese lett volna.

Nah, ezutan semmi baja nem volt.

Nekem annal inkabb. Atvettem az o depis, nyugtalan, rosszul alvo szerepet. De tuleltuk es jol.


Nem mondom, hog nalatok is ez van.

Lehet masban hibazott.valamiben biztosan es ez nem aprosag.

Az en ferjem amugy becsuletes ember, gondolom ezett keszult ki. Van egy olyan erzesem, hogy a tied is hasonlo mentalitasu lehet.

A faggatas nalunk nem jott be. Mozduljatok ki. Hatha az uj kornyezet kicsit elfeledteti vele a rosszat. Idok kerdese es o is elmondja neked mi a baja.

2012. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alvászavara van-paraszomnia talán a neve?- ha hirtelen jött akkor stressz okozza-otthoni,munkahelyi,vagy visszafolytott agresszió,túlhajszoltság,feszültség. mindenképpen orvos,kellene neki egy alvásvizsgálat,és pszichológus
2012. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett a férjeddel?
2012. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2012. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!