Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, most mit csináljak a...

Na, most mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Tegnap napközben mogorván felhívott, hogy beszélnünk kell, nemsokára hazaér. Ötletem se volt im lehet a baj.

Kérdezősködés, hogy be akarok-e vallani valamit. Nem, mert nincs mit, de bökje már ki mi van.


Gyászos képpel elém tette a telefonját, a következő üzenet volt egy ismeretlen számról (Nevezzünk engem most Andinak)


"Szia Andika! Ne haragudj, most nem tudunk a héten találkozni, a munkások még ne végeztek, de már nagyon várom, hogy újra találkozzunk! Ezer pusszi!"


Néztem okosan, hogy a számot én sem ismerem fel, másrészt nem engem hívnak csak Andinak az országban. De miért nem hívta fel? Egyből kiderülne, ki ez.


Végül én hívtam fel a férjem telefonjáról, kiderült hogy az egyik barátnőm volt, csak valamiért a férjem számát is az én nevemre mentette el és összekavarta. Én személy szerint jót röhögtem ezen a félreértésen - és egyúttal leesett, hogy múlt héten beszéltem a lánnyal, aki nem tudott még időpontot mondani a találkozóra, mert dolgoznak a házukon.


A férjem most gondolom lyukra is futott, meg hát szép, nem szép, én kinevettem, hogy a rákért ne tudta visszahívni a számot, hogy miről/kiről van szó. Ezért duzzog.


Mihez kezdjek vele? Magyarázkodni nincs okom, főleg nem a barátnőm szétszórtsága miatt.


2012. aug. 16. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Piszlicsáré ügy. Elég baj, ha ezzel kezdeni kell valamit.
2012. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Meg azt azért nem gondolhatja, hogy ha lenne valakid, akkor az annyira balf.sz lenne, hogy a férjed számára küld sms-t. Nem is értem... :D
2012. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy irtad, megoldodott. Nem igazan ertem, hogy mit kene meg csinalni. Amugy meg aranyos tortenet, bar szerintem az uzin egyertelmuen latszott, hogy no irta...
2012. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

inkább az a szomorú hogy a férjed nem bízik benned.

kiváncsi vagyok mi lenne a fordítva történt volna ez.

2012. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

"kiváncsi vagyok mi lenne a fordítva történt volna ez."


Az lenne, hogy háromezer hozzászóló bömbölné torka szakadtából, hogy "nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél" és válj el, hagyd el, rúgd ki, öld meg, köpd le a piszkos férget, mert ettől függetlenül biztos félrek*r.

2012. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd megnyugszik. Gondolom emészti a "mi lett volna ha" részt meg azt, hogy beégett.
2012. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az sms szövegéből szerintem kitűnik, hogy egy barátnő küldte. Amúgy meg a párod szeret, ha ilyen kis féltékeny, ne csinálj semmit, nevess rajta.
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Elégisd ki orálisan, annak biztos örülne...
2012. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"kiváncsi vagyok mi lenne a fordítva történt volna ez."

Szerintem ha fordítva történt volna, az sokkal rosszabb. Ha egy nő írja neki, hogy "már nagyon várom, hogy újra találkozzunk! Ezer pusszi!" az gáz, persze csak ha nem családtag az illető. Ha meg ugyanezt egy férfi írja a férjemnek, az még inkább gáz, mert még azon is el kellene gondolkodnom, hogy a jelek szerint van olyan, amit én nem tudok megadni neki :-)

2012. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj neki vacsorát. Jól írták előttem, mardossa, hogy azt hitte, van valakid (amin egész hazaúton agyalt, "jeleken" gondolkodott, vagyis picit megingott a bizalma, végül alaptalanul) és még jól be is égett. Inkább kerüld a témát, két hét múlva már ő is nevet rajta :)
2012. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!