Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eggyüttélni senkivel...

Nem tudok eggyüttélni senkivel. Ez már örökké így marad?

Figyelt kérdés
10 éve van párkapcsolatom 33 éves nő vagyok. Majd úgy 36 évesen szeretnék gyereket.Addig képtelen vagyok feladni a függetlenségemet.Már egyszerűen nem érti meg a párom,hogy nem megy.Nem tudom elképzelni,hogy valaki mindíg ott legyen,beleszóljon,megkérdezze,értetlenkedjen,számonkérje... valakinek ismerős a helyzet?
2014. márc. 23. 17:36
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Talán addigra beérik a fejem lágya.
2014. márc. 23. 18:27
 22/35 anonim ***** válasza:
47%
36 évesen már nem biztos,hogy lesz, de nem is kell mindenkinek gyerek, maradj független. (szabad belegondolni, hogy egy 36 éves nőnek, már ~23 éve(!!!) készülődik valamire a szervezete havonta- simán feladja az elöregedett test a küzdelmet.
2014. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Igazából eltértünk a tárgytól, bár ez se rossz téma, csak meddő vita. Személy szerint semmi bajom a 3 vagy 40 évesen szüléssel, anyám az utóbbira volt példa, addig nem volt rá lehetősége. Értem én a kockázatokat, de nem hiszem, hogy hülyeségnek nevezhető az ilyesmi. De úgysem fogom meggyőzni a másik oldalt, de ez kölcsönös.


Ami a fő témát illeti, amihez amúgy már hozzászóltam... Nos, bizonyos igék nekem is feltűntek, főleg a "megkérdezze"... Kérdezni csak szabad néha valamit :) De nem mentem bele, hogy konkrétan mit jelent ez. Egy bizonyos szintig számomra érthető a kompromisszumkészség hiánya, de nyilván egy ponton túl valóban megakadályozza a mással való együttélést. Bizonyos szintig figyelembe vesszük a másikat, az alkalmazkodás szót most nem akarom használni, de ha ez nekünk nem gond, nem zavarja az életünket, akkor nincs gond. Valaki írta, hogy normális párkapcsolatban az ember nem szexel mással. Na ez konkrétan nem zavarja az erős szabadságvágyamat, mert ha azt tenné, akkor egyedülálló lennék vagy nyitott kapcsolatban élnék. Amíg nem zavar, addig nincs baj. Egy csomó dolgot megteszek a páromért, de ez nem kényszer vagy teher, egyszerűen belülről jön, a saját morális kódexemet követi, szeretetből fakad ésatöbbi. Ez nem kompromisszum :)

Nem tudni, a kérdezővel konkrétan mi a helyzet.

2014. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
76%

"Talán addigra beérik a fejem lágya."



Az maximum benőni szokott!

Ha 36 évesen ezt sem tudod, akkor neked sosem fog...

2014. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
(előző, csak 33 éves a független kérdezőnéni)
2014. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Jézusom! Mennyi félreértés van itt. 1. Nem szexelek mással. 2.Az egész hétvégét és minden ünnepnapot eggyütt tőltjük,csak épp nem lakunk eggyütt.3.Nem úgy értem,hogy semmibe ne szóljon bele,de ne mindenbe.Miért aki 36 éves koráig nem akart anya lenni,az már ne is legyen?
2014. márc. 23. 19:48
 27/35 anonim ***** válasza:
27%

"Miért aki 36 éves koráig nem akart anya lenni,az már ne is legyen?"

Hát, igen. Általában,h a addig nem kell a kölök, annyira megszokja, hogy csak magának él,"függetlenül", hogy már nehéz megváltozni ezen a téren.

2014. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
41%
Én 32 évesen a 12 éves gyerekemmel fogok sétálgatni. Most 23 vagyok és köszönöm szépen már "beért" a fejem lágya. :D
2014. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs azzal, ha valaki 30-40 évesen vállal gyermeket. Azzal sincs semmi baj, ha valaki nem adja fel a függetlenségét, nem él együtt mással, és nincs családja. De azt tudnod kell, hogy ha 36 éves korodig nem sikerül eljutnod odáig, hogy együtt élsz valakivel, akkor a gyerekvállalás túl nagy falat lesz. Ha valami, hát akkor az elveszi a függetlenségedet. Gondolj bele, hogy 10 évig nagyjából sehová sem mehetsz csak úgy, mert meg kell oldanod a gyerek felügyeletét. Állandó segítségre szorulsz hogy megoldjad a dolgaidat, ne adj isten magaddal is foglalkozz. Ha beteg lesz, azonnal borul minden: a munka, a hétvége, akár a befizetett nyaralás. Nagyon nagyon nehéz dolog ez, ilyen igényekkel.
2014. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

ezt a 36 évet hogy számoltad ki?

amúgy egyszerű, 23 éves korod óta vagy ezzel a pasival, elmúlt a dolog, talán túlnőtted, vagy egymást kinőttetek, ha jönne a szerelem, azzal menne!

2014. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!