Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyünkben?

Ti mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

A párommal Budapesten lakunk és dolgozunk.

Szeretnénk magunknak lassan házat vagy lakást venni.

Nézegettünk már Pesten lakásokat és nagyon drágák.

Még vidék is felmerült bennünk, viszont akkor ugye munka miatt fel kellene járni autóval.

Max. 40 km-re költöznénk Budapesttől.


Szerintetek melyik éri meg jobban?

Vidéken venni egy kis házat és autóval feljárni Pestre dolgozni vagy Pesten venni lakást?


2014. márc. 13. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Én a kertes házra szavazok Pest környékén, szerintem mindenképp élhetőbb, mint lakásban lakni Pesten.

Tiszta levegő, csend, kiülhetsz a kertedbe...

A hetes busz helyett esténként inkább madárcsicsergést hallgatnék.

2014. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
54%

Inkább Pesten, mert közel van minden pl: boltok, munka, kórház stb.

Azt csak egyszer kell megvenni lehet, hogy drága de szerintem Pest jobb lenne :)

2014. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Pesten egy idő után kamatozna. A benzin is drága. De az elsőnek igaza van! Amúgy vidéken is van bolt stb. Vidék azért jobb talán mert ha születik gyereketek, ott jobb lesz neki! :)
2014. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
nekem Pesten van lakásom..de most azon gondolkodom, hogy eladom és veszek belöle egy kis házat, vagy egy nagyobb lakást kerttel Vác, Göd, Dunakeszi környékén...(bár ez esetemben hülyeség lenne, mert igyis ki van adva a lakásom...ha meg kint lenne egy lakás, a kutya nem venné ki és nehezebben is tudnám eladni)
2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Ezt így nagyon nehéz megválaszolni, kinek mi a fontos. Mind a kettőnek megvan az előnye és a hátrányai is. Én pl semmi pénzért nem laknék bent Pesten, 3 évig laktam panelba nekem elég volt, vidéken tiszta a levegő csend van a gyerekeknek is jobb. Viszont ingázni kell korábban kelni, ha bent laksz Pesten azt az időt pihenésre vagy munkára fordíthatod amit itt utazásra költesz el (Már ha tudsz pihenni egy lakásban). A 40km azért az sok, inkább olyan 20 km-re keressetek.
2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
de 40km Pestre bejárogatni, meg vissza...az sok.
2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Attól is függ, hány évesek vagytok.

Gondolj bele, ha este mennétek valahova, munka után hazaautózni, vissza a városba...buli után megint haza...a 40 km az napi 80 plusz a városban amit közlekedtek...horror benzinpénz

2014. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Azért néhányan úgy tesznek , mintha pesten kívül máshol nem lenne élet, nem lehetne élni..

Kelet magyarországi vagyok, csak 4 kórház van a közelben...nagyvárosba járok be naponta ami közel 25km...és senki nem hal bele. Ugyan akkor kelek fel, mint azok a munkatársak, akik ott laknak.

2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Az lemaradt, hogy mindenképpen vidékre szavazok.
2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

7-es vagyok

természetesen nem csak Budapesten van élet, csak ha itt dolgoznak, itt laktak eddig is akkor valószínűleg a barátok, kollégák is itt élnek.

2014. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!