Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyünkben?

Ti mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

A férjem külföldön dolgozik, 4 hetente jön haza 1 hétre.

Viszont az anyám és a férjem között mindig is volt feszültség, és ez egyre csak durvul.

Sok a vita és a veszekedés.

2 gyerekünk van akik még elég kicsik, 3 éves és 10 hónapos, és egy egész hónapra nem szívesen hagyna minket egyedül, viszont ha hazajön, akkor csak a feszültség van itthon anyu és a férjem között, amit már nem bírok tovább elviselni.

Hozzá kell tennem, hogy a férjem nem hibás ebben...

Mi a fenét csináljak?

Én sem akarok egyedül lenni egy hónapig a 2 gyerekkel, de ez így nem mehet tovább.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 14. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a vita forrása? Miért éltek együtt anyukáddal?
2013. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Együtt éltek anyukáddal?


Amit tennék: első körben kiköltöznék a gyerekekkel. Ha ez nagyon nem megoldható, keresnék olcsó szállást legalább pár napra, amikor a férjem itthon van.

2013. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Te nem tudsz kiköltözni a gyerekekkel?
2013. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Költözzetek ki ti is! Jobb lesz mindenkinek a férjednek is ,neked is ,a gyerekeknek is.!Minek itt maradni ? Egyre rosszabb minden :/ Az én férjem is külföldön húzza az igát .. szintén 4 hetente jár haza ,nálunk egy gyerek van .Azon vagyunk minél előbb mehessünk mi is .. ;)
2013. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Két felnőtt, intelligens ember, nehogy már ne bírjon ki havonta egy hetet egymás mellett.
2013. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Költözzetek ki a férjed után, a kicsiknek és neked is ez lenne a legjobb. Megélhetés, életszínvonal és minden más szempontból is. Sokkal boldogabbak, felszabadultabbak lennétek.
2013. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nincs még saját házunk.Laktunk külön albérletben de terhes lettem a kislányommal, és ő ment ki és nem akart engem egyedül hagyni.

Mindig van valami vita, és rendszerint anyukám kezdi :-(

Persze szeretnénk kimenni, de egyenlőre még nem megoldható.

Albérleten gondolkodom, addig amíg nem lesz valami más megoldás.

De ezt így nem csinálom tovább az tuti.

Elegem van...

2013. ápr. 14. 19:14
 8/14 A kérdező kommentje:

Már kezdetektől fogva nem volt neki szimpi a férjem.

Persze ki lehetne bírni havonta egy hetet, ha mind a két fél úgy állna hozzá.

Csak az a baj hogy sajnos túl kicsi a lakás, amiben lakunk így állandóan összefutunk, nem lehetünk szinte egy percet sem egyedül, mert valahol mindig ott van valaki :-(

Ezért hajlok egyre inkább az albérletre, amíg nem lesz valami más megoldás.

Az viszont hogy csak akkor menjünk oda amikor hazajön nem éri meg.

Akkor vagy ott vagyok a gyerekekkel mindig vagy nem.

2013. ápr. 14. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyukád nem értelmes annyira, hogy meg lehessen vele beszélni a problémát, hogy jó lenne, ha moderálná magát, mert most fog elkergetni mindnyájatokat a teljes bizonytalanságba, ha nem fogj vissza magát?
2013. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos csak ideig óráig működik.

Aztán kezdődik minden elölről.

2013. ápr. 15. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!