Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat,...

Működhet egy kapcsolat, házasság szinte teljesen szexmentesen?

Figyelt kérdés
Ferfi 34, no 27. Sosem volt teljesen rendben a szexualis eletunk gyakorisagot tekintve, nincs szervi baj, a volegenyem csinosnak tart, inkabb valamifele aszexualitasrol van szo reszerol. Nem szexualis testi erintkezes sok van, tehat nem elhidegules kovetkezmenye. A kerdesem az, hogy ha nagyon szeretunk valakit, el lehet ezt fogadni vagy az onbizalomhiany, az ebbol fakado -ki nem mondott- feltekenyseg, a noiseg megelesenek reszleges hianya mindenkepp alaassa a kapcsolatot? Hogy dontenel egy ilyen helyzetben?
2014. márc. 11. 22:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
34%

Nem működhet.

Ha az egyik fél beteg, az ember (lánya) türelmes, de aztán megfordul a fejében, hogy félrelép.

Beteg férjét ezért nem akarja elhagyni, de azért apáca életből is elég.

Bonyolult. Ha fiatal vagy (az vagy), akkor keres mást.

2014. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
61%

Nem, csak ha mindkét félnek hasonlóak az igényei...

Kis eltérés műkôdhet több nem..

Ey pár évig maximum úgy tűnik minden rendben..


A teljesen szexmentes házasság csak 2 aszexuális ember között működik.

2014. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
43%
Ha mindkettőtöknek megfelel így, akkor működhet. De ha egyikőtök többre vágyik, az úgyis meg fogja szerezni. Vagy a házasságon belül, a másikat megváltoztatva, vagy a házasságon kívül, megcsalással.
2014. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%

Nem.A férjem olyan mint a tiéd,ölel,szeret de szerintem ő is aszexualis.9 hónapig nem volt köztünk semmi.Olyan szinten elhidegültünk egymástól hogy az hihetetlen,lakótársként bolyongtunk,végül már az ölelések is elmaradtak.

Végülis megoldottuk a dolgot,nagy veszekedések és sirások után ujra egymásra találtunk és megtaláltuk a módját annak hogy müködjön a házaságunk.Sex van,kevés de van,mivel éltem nélküle azt mondom az nem házasság.

2014. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk működik. Havonta 1-2 alkalommal van csak szex. Eleinte rágódtam rajta, hogy miért nem kíván, de különös oka nincs, ő ilyen, ennyi.
2014. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 14. 22:02
 17/42 A kérdező kommentje:

14-es! Hogy sikerült megoldani nálatok?

15-ös! Neked sikerült maradéktalanul elfogadni? Nem okoz önbizalomproblémát?

Nekem nagyon nehéz a viszonzatlan vágyakozás az után, akit szeretek.

2014. márc. 14. 22:05
 18/42 anonim ***** válasza:
61%
14es vagyok.Megegyeztünk heti 1sex és akkor én is elégedett leszek.Nekem heti 2-3lenne az ideális neki 2havona is elége lenne.Megtaláltük azt a gyakoriságot ami mindketőnknek megfelel.
2014. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
38%

Ha többet igényelsz,akkor tűrsz,nyelsz , miközben örökös hiányérzeted és kétséged lesz...


Az én részemről ilyen nem működne...Nem tudnám magam nőnek érezni.

2014. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
55%

csinosnak tart...hahaha! Hallottam màr én is...nem sokra rà kiderült hogy nem csak én voltam neki:(

Igen tönkre mehet a hàzassàg, ez föleg rajtad mulik, meddig birod.

2014. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!