Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat,...

Működhet egy kapcsolat, házasság szinte teljesen szexmentesen?

Figyelt kérdés
Ferfi 34, no 27. Sosem volt teljesen rendben a szexualis eletunk gyakorisagot tekintve, nincs szervi baj, a volegenyem csinosnak tart, inkabb valamifele aszexualitasrol van szo reszerol. Nem szexualis testi erintkezes sok van, tehat nem elhidegules kovetkezmenye. A kerdesem az, hogy ha nagyon szeretunk valakit, el lehet ezt fogadni vagy az onbizalomhiany, az ebbol fakado -ki nem mondott- feltekenyseg, a noiseg megelesenek reszleges hianya mindenkepp alaassa a kapcsolatot? Hogy dontenel egy ilyen helyzetben?
2014. márc. 11. 22:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Abban az esetben működhet, ha mindkét fél ilyen felfogású! Ha nem, akkor nem működhet!
2014. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
62%
Nem. Az embereknek vannak igényeik. Így lettünk beprogramozva. Kivéve ha aszexuális valaki. De kétlem, hogy mindkettőtök az lenne.
2014. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%
hát az attól függ. a gyakori az egy viszonyítási alap. lehetvalaki aszexualitás nélkül is olyan hogy nem tart sok szexre igényt, így neki a ti gyakoriságotok pont elég. de tegyél össze egy normál étvágyút egy nimfománnal, és a nimomának nem lesz elég az átlag ember gyakoriságú szex..
2014. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%
Ha a másik félnek is hasonlók az igényei, és megvan szex nélkül élete végéig, akkor működhet. Ha nem, akkor nem. Én nem tudnék így élni. Mindig is volt igényem, elég nagy étvágyam is van, én abból a kapcsolatból is fejvesztve menekültem, ahol a heti egy már csodaszámba ment, és inkább havi egy volt az átlag. Én vagyok a nő és az eddigi kapcsolataimban ha szexuális probléma volt, az általában a férfiak miatt volt, akik az első néhány hónap után ellustultak. Nem tudom, mi van manapság a férfiakkal. Be vannak állítva Casanováknak, szexéhes vadállatoknak, én meg sorban dobtam ki őket, mert inkább TV-zni akartak szex helyett.
2014. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Lehet,hogy én inkább angolosan távoznék.
2014. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
45%
34-27-évesen ez elég durva.
2014. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Elfogadni nem hiszem, hogy lehet. De ha mindket fel igy erzi jol magat, akkor igen. Ha akar egyikuknek nem megfelelo, akkor csak szenvedes.
2014. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
8%

Mégis milyen testi érintkezés az köztetek, amiben nincs szexualitás. Hazajön és kezet fog veled?


Ennyi idő testileg, lelkileg egészséges férfiember a szexuális aktuson kívül is igényli a nő szeretgetését naponta több órában, ami még szolidan gyerekek előtt is simán mehet. Mondjuk egy filmet hogyan néztek?

2014. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 tetro ***** válasza:
65%

23.15

hát azt mi itthon a tévében, moziban a vászonról

2014. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
52%
Tapasztalatból írom: nem működhet...pár évig igen, de előbb-utóbb már nem...és ennek nem függvénye az erős szeretet.
2014. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!