Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom, nem tudom...

Komolyan mondom, nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Teljesen elegem van a páromból. Dolgozok, két munkahelyen. Nem nagyon vannak anyagi gondjaink. Nem vagyunk gazdagok, de mindent megteremtek. Kertünk van, nyáron ősszel friss zöldséggel. Haszonállat is van, tehát azon is tudunk spórolni egy keveset. Számítástechnikusnak tanultam, így nem vagyok egy maradi, gumicsízmás ember. Normális megjelenéssel, sportos testalkattal. Tőlem tanult főzni, szabadidőmben besegítek neki néha. Sőt, volt egy szabad hetem itthon még sütögettem is. Nem hanyagolom el, ajándék és beszélgetés terén sem. Igaz, hogy a takarítás nem érdekel benn, de a kinti munka mindig meg van csinálva. Ismer milyen voltam, nagy csajozós, dumás világcsavargó, de amióta együtt vagyunk ritkáztam a haverokat és az eljárást. A két gyermek óta pedig úgy érzem mintaapa vagyok. És férjnek sem utolsó. Lehet nem a legjobb, de ha beszélgetek nőkkel, vagy ismerősökkel mindig csak dícsérnek, hogy az ő férjük nem ilyen. Viszont a párom ezt látszólag semmibe sem nézi. Ha valamiért szólok, akkor rögtön felháborodva visszaszól. Nagyon idegesít már. Szeretem, de ennyi killódásnál inkább már rég kiléptem volna egy kapcsolatból. Viszont a gyerekeimet nem adnám a világ minden kincséért sem. Ezért nem is akarok válni, mert akkor nem tudnám azt az anyagi színvonalat fenntartani amire szükségük van. Ha meg elmennének, tuti begolyóznék. Így csak tűrök és nyelek, de sosem voltam az a fajta akit irányítani lehet. Általában jó döntéseket hozok, most viszont nem tudom mi tévő legyek.

2014. márc. 9. 08:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

17-esnél a pont! Én is nő vagyok, csakis magamból tudok kiindulni.. Akkor szokott a válaszom a "semmi" lenni, ha nem akarom a férjemmel megbeszélni a problémámat, mert úgy sem tud rajta segíteni.. Én is kisbabával vagyok itthon, nagyon nehezen viselem a monotóniát, és azt, hogy hátrébb szorultam (ami teljesen természetes) a "ranglistán" a babához 100%-ban kell alkalmazkodnom, nincs időm magamra annyi amennyit szeretnék. Hiányoznak a kollegák, a felnőtt beszélgetések (nem a férjemmel!) a mindennapos kihívások. Ezt hiába osztom meg a férjemmel, mert tisztában vagyok vele, hogy nem tud segíteni, ki kell bírnom még ezt az egy évet, aztán reményeim szerint mehetek dolgozni. nekem sokat segít a sport, hetente háromszor eljárok.

Ill. még annyi, hogy én olyan típus vagyok, aki szeret egyedül lenni, sőt szükségem van arra, hogy napi egy órát senki ne szóljon hozzám és magamban elmélkedhessek egy kicsit.. ilyenkor kifejezetten zavar ha a férjem örökké kérdezi mi bajom, mert semmi bajom nincs csak úgy elvagyok magamban.. :)

2014. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

No, én is infós vagyok, de nő...így pár tippem lehet.

Ha igaz az, amit leírtál, h mindent megteszel, akkor amit korábban írtak a túl jó az egy idő után tényleg unalmas.

Talán, azért mondja a párod arra, h mi baja, h semmi, mert inkább csak megunta, nincs izgalom az életébe stb.

Ha nem igaz, és ne sértődj ezen meg...ezt valószínűbbnek tartom..., mert én is infósként hajlamos vagyok elszállni magamtól..., anélkül, h észre venném...akkor ne azt kérdezd meg a párodtól, h neki baja, hanem mond el, h neked mi a gondod...és úgy lehet, h jobban megnyílik, de ezt azért higgadtan, türelmesen, ha ingerült vagy nem fogja megnyílni.

2014. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!