Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom, nem tudom...

Komolyan mondom, nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Teljesen elegem van a páromból. Dolgozok, két munkahelyen. Nem nagyon vannak anyagi gondjaink. Nem vagyunk gazdagok, de mindent megteremtek. Kertünk van, nyáron ősszel friss zöldséggel. Haszonállat is van, tehát azon is tudunk spórolni egy keveset. Számítástechnikusnak tanultam, így nem vagyok egy maradi, gumicsízmás ember. Normális megjelenéssel, sportos testalkattal. Tőlem tanult főzni, szabadidőmben besegítek neki néha. Sőt, volt egy szabad hetem itthon még sütögettem is. Nem hanyagolom el, ajándék és beszélgetés terén sem. Igaz, hogy a takarítás nem érdekel benn, de a kinti munka mindig meg van csinálva. Ismer milyen voltam, nagy csajozós, dumás világcsavargó, de amióta együtt vagyunk ritkáztam a haverokat és az eljárást. A két gyermek óta pedig úgy érzem mintaapa vagyok. És férjnek sem utolsó. Lehet nem a legjobb, de ha beszélgetek nőkkel, vagy ismerősökkel mindig csak dícsérnek, hogy az ő férjük nem ilyen. Viszont a párom ezt látszólag semmibe sem nézi. Ha valamiért szólok, akkor rögtön felháborodva visszaszól. Nagyon idegesít már. Szeretem, de ennyi killódásnál inkább már rég kiléptem volna egy kapcsolatból. Viszont a gyerekeimet nem adnám a világ minden kincséért sem. Ezért nem is akarok válni, mert akkor nem tudnám azt az anyagi színvonalat fenntartani amire szükségük van. Ha meg elmennének, tuti begolyóznék. Így csak tűrök és nyelek, de sosem voltam az a fajta akit irányítani lehet. Általában jó döntéseket hozok, most viszont nem tudom mi tévő legyek.

2014. márc. 9. 08:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Én nőként azt olvasom az írásaidból, hogy könnyen megeshet, hogy túl érzékeny vagy. Együtt alszotok, összebújva, egymást simogatva.. na azért egy mogorva feleség nem ilyen.

Vagy még nem láttál igazi hárpiát. :)


Az, hogy ingerültebb néha, kérdezd meg miért?! Lehet, hogy ezt csak te érzed így.

Többször azt hangoztatod, hogy hol tart mióta veled van és honnan jött. Ezeket felejtsd el, lehet, ha nem veled lenne, még jobb lenne neki, ne haragudj,hogy ezt írom. Persze lehet, hogy sokkal rosszabb, bármelyik benne van, ezért ne bízd ennyire el magad ezzel kapcsolatban.

És ez így van a te oldaladról is, ha nem vele élnél.


Egy házasságban - ki mit tesz, feltéve, ha mindkét fél hozzátesz valamit, már pedig nálatok úgy látom, hogy ő is megteszi a kis "dolgát" - két emberen múlik minden!

2014. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%

Azért mennyire más válaszok érkeznek, ha nő ír, hogy megcsalták, ő a hibás, ha pasi ír, hogy csúnyán beszél a felesége vele, szemét riß@nc.


Mellesleg itt sem írta senki, hogy meghallgatná a másik felet, amit a nőknek mindig írnak.

2014. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%
Tehát 2 db munkahelyed van, majd a dupla meló után otthon is segítesz a ház körül, a gyerekkel, főzöl és a nejed húzza a száját? Megveszett jódolgában, az a baja. Majd ha beteg lennél, kire számíthatnál, erre a nőre biztos nem... Minél odaadóbb vagy, annál nyűgösebb a nagysága, ugye..? Olvasgass ezen az oldalon a házasságról, sok helyen magadra ismersz majd.. [link]
2014. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
22/23 miről beszélsz? 70% a kommenteknek arról szól, hogy savazzák a kérdezőt. Ne viccelődj már. Az meg hogy a nő hibás ha megcsalják..miért figyelsz fel egyáltalán ilyen véleményre? Nem kell mártírkodni. Mindenhol vannak szélsőséges véleményt formálók, de azért ezt nem kell ráhúzni a férfiak egészére. Nálam pl a megcsalás szóba se jöhetne. Akkor inkább előbb elengedem, mert már nem olyan fontos nekem. A megcsalás nálam egyenlő azzal, hogy már nem tisztelem a másikat és az érzéseit.
2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
38%

Számítástechnikusnak tanultam, így nem vagyok egy maradi, gumicsízmás ember.


Innentől nem érdekel. NEm, így már egyenesen atyaúristen vagy.

2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Bocs...22/24
2014. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Tehát a félreértések elkerülése végett, nincs bajom a gumicsízmás emberekkel. Állandó munkahelyem az építőiparban mint segédmunkás munkakör. Viszont míg sajnos a nagy százalék fogatlan, alkoholista, addig én próbálok fenntartani egy színvonalat. A másik "munkahelyem" itthon számítógépeket szervizelek, rakok össze stb ami nagyban pótol a kasszába. Arra nem lenne elég, hogy eltartsuk magunkat, de viszont pótolni nagyon is jó. Erre írtam, hogy nem egy földműves emberke vagyok akikkel nagy százalékban nincsenek megelégedve az emberek.
2014. márc. 9. 17:00
 28/32 A kérdező kommentje:
21-es. Nem szoktam neki hangoztatni honnan indult. És nem is bosszant. Örülök neki, hogy haladunk előre és nem évekig toporzékolunk egy helyen. Nem is ez a gondom. Csak ha már szerencse a szerencsétlenségben (mert örököltük a házat) akkor becsüljük meg, hogy sok fiatallal ellentétben nem évekig kell spórolnunk, vagy hitelt felvennünk egy házra mert már ez megvan. Nagyon sok fiatal házas vagy albérletbe megy, vagy évekig fizetheti a lakáshitlejét. Nem szoktam a fejéhez vágni, csak magamban gondolkozok el, hogy sokkal kevesebb gondunk van mint az átlagnak, mégis többet kreálunk magunknak. A saját kis dolgát is nagyr becsülöm, mert voltam itthon a gyerekkel, míg a másikkal szült, tehát tisztában vagyok vele milyen nehéz feladat egy háztartást eltartani a gyerekek mellett.
2014. márc. 9. 17:05
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező ha tényleg őszinte amit leírsz, akkor tényleg az van amit írtam. Jódolgában már nem tudja mibe kössön bele. Nem vicc, a nők a jót is meg tudják unni. Mert unalmas, kiszámítható, biztonságos, a kedvenc szavam...MEGSZOKOTT. Úgy tekintenek erre a szókapcsolatra: megszokássá vált mint egy vörös posztóra. De persze a férfiak is... Nem is tudom már, hogy létezik egyáltalán igazán hosszútávú boldog kapcsolat. Én 11 évig azt hittem igen, most már nem vagyok benne biztos egyáltalán.
2014. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi olyan hihetetlen abban, hogy ha tudom mit kell tennem, akkor miért csak írnám? Komolyan nem értem. Voltam én rossz fiú is, nagyon rossz pont emiatt tudom azt mennyit változtam. Sosem utasítottam el a kritikát, igenis megfogadtam átgondoltam a tanácsokat. Annyira nem gáz a helyzet, nem mindennaposak amiket írok. Csak amikor előfordúl, akkor felbosszant. Ennyi
2014. márc. 9. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!