Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék? Tényleg komolyan gondolta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes a legjobb barátnőmbe, de ez a szerelem egyoldalú. Ez a fiú a napokban elkezdett velem beszélgetni, és olyanokat írt, hogy mennyire tetszem neki és szeretne velem találkozni. Nem értem rá, szóval nemet mondtam. A fiú ma reggel írt és azt mondta, hogy ezt a dolgot folytassuk majd nyáron, mert akkor kevesebbet gondol majd a barátnőmre, mivel nem fogja minden nap látni. Belezúgtam ebbe a fiúba, annyira szépeket mondott. Szerintetek komolyan gondolta, hogy majd nyáron folytassuk ezt a dolgot? Mit tehetnék, hogy elfelejtsem? Köszönöm az értelmes válaszokat! L, 15
2012. máj. 28. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Huje vagy ha osszejossz vele.
2012. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) és komolyan kérdezem: miért? Csak ki akar használni szerinted?
2012. máj. 28. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért kellesz neki, hogy elfelejtse a barátnődet, és/vagy hogy féltékennyé tegye őt, meg hogy a közelébe kerülhessen rajtad keresztül. Szerintem semmiképp ne kezdj vele. Utasítsd el, ne keresd a társaságát, hátha akkor tényleg te kellesz majd neki! Ebbe semmilyen formába ne menj bele most!!
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm!
2012. máj. 28. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Főleg akkor felejtsd el, ha a srác idősebb is nálad, és egy nagy nőcsábász, és most csináltatott tetkot
2012. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk, "nagy nőcsábász", és nem csinaltatott tetkot;)
2012. máj. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!