Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mit tehetnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A barátom írt hogy nemsokára ittvan,készüljek el,mert megyünk moziba a haverjaival...mondtam hogy rendben,bár semmi kedvem sem volt...alapból nagyon rossz a hangulatom ma...feljött,kérdezte hogy mi a baj,mondtam hogy rossz kedvem van...de akartam menni velük moziba,nehogy miattam ne szórakozzon jól a haverjaival..aztán mikor indultunk volna,mondtam hogy ha nem haragszik,mégsem mennék,nem akarom mindenki kedvét elcseszni.sértődötten mondta hogy jó,oké,és elindult.írtam neki egy smst,hogy ne haragudjon,de nem tudtam volna úgy csinálni mások előtt,mintha jó kedvem lenne,de azt sem akartam hogy miattam itthon maradjunk.ez 1 órája volt,nem írt vissza.
2010. aug. 9. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ne írj neki többet, az még rosszabb ha smsekkel bombázod. Hagyjad kicsit lenyugodni... ha tényleg szeret, be fogja látni, h mindenkinek vannak rosszabb napjai. Ebből csak nem lesz akkora baj :)
2010. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg amíg ő jelentkezik.

Biztos rosszul esett neki hogy szeretett volna veled lenni meg nem így tervezte az estéteket.

Majd lenyugszik, ne zaklasd az smsekkel, hagyd hogy ő jelentkezzen, és beszéljétek meg a dolgot.

2010. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmi velem is történt. bár nekem nem szólt előtte, csak megjelent hogy menjek velük egy haverjához, és meg hát jo tudom gusztustalan, de épp elkaptam egy jokis vírust és hánytam egész délután. mondtam neki h ez most nem fog menni, erre kijelentette h hányni ott is lehet :DD

mondtam h ha nem is hánynék olyan fáradt vagyok, nincs kedvem, na ő ezen is besértődött, emrt ő ugy tervezte h ott elszek. Ne félj majd megnyugszik, ne keresd mam ár feküdj le és pihend ki magad. MAjd holnap találkoztok, és személyesen bocsánatot kérsz tőle, elmondod hogy rosszul érezted magad. minden más lesz személyesen :)

2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazatok van.csak olyan sértődékeny,és tudom h nagyon megbántottam...ezt a filmet is velem akarta megnézni kettesben,de a haverjai szóltak h jönnek,és menjünk velük.nekem meg nem volt kedvem másokkal jópofizni...jó lett volna itthon pihizni,kettecskén.de ha ezt elmondom neki,akkor nem ment volna...azt meg nem akartam.
2010. aug. 9. 20:32
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi egyébként:)
2010. aug. 9. 20:32
 6/11 anonim válasza:
ha ez 1 órája volt akkor még tart a film...
2010. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Miből gondolják a mai fiatalok, hogy egy lány köteles azt csinálni, amit a fiú éppen kitalál.

Ha én (a múlt évezredben) azt irtam volna a barátnőmnek, hogy gyorsan készüljön, mert mindjárt megyünk moziba, akkor sem jött volna el, ha éppen oda indult volna 5 perccel előtte. Ráadásul nem is kettesben akarná.

Mindig közösen beszéltük meg a programot.

Akkor még volt a nőkben büszkeség.

Buta az a lány, aki önként a párja mögé helyezi magát.


Csak azt akartam ezzel mondani, hogy szerintem ebben a kérdéses esetben csakis a lánynak volna oka megsértődni.

2010. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még neme ment a film,az most kezdődött fél 9kor...előtte beültek vhova..7től lett volna ideje visszaírni.
2010. aug. 9. 20:45
 9/11 A kérdező kommentje:
kérdezte h van-e kedvem menni...mondtam h oké,mert tudtam h akkor ő se megy,ha én nem akarok.menjen csak a haverokkal szórakozni attól h szar kedvem van,nem vagyok önző.de most inkább arra vágytam volna h szimplán velem legyen,nem akartam másoknak jópofizni.
2010. aug. 9. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
A páros programnak már úgyis lőttek.
2010. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!