Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félti a barátságunkat komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félti a barátságunkat komolyan? Vagy csak leakar terelni? Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú legyen XY(:D), akit már 4 éve ismerek. Elsőnek mikor találkoztunk rossz véleményem alakult ki róla(így külsőleg), nem tetszett. Állítása szerint ő akkor szerelmes volt belém, de én úgymond " letereltem". A barátságunk viszont megmaradt. Ő összejött egy lánnyal, én egy fiúval, de közbe megosztottuk a problémánkat.Az én kapcsolatom hamarabb véget ért. ÉS rájödtem hogy beleszerettem ebbe a fiúba(XY), és többet érzek iránta, mint puszta barátságot. Ő akkor még együtt járt a lánnyal, ám titokba találkozgattunk. MIndketten tudtuk ,hogy vonzódunk egymáshoz, én szívesen jártam volna vele, ám ő nem hagyta ott miattam barátnőjét. Egy évvel később, azaz most pár hónapja, szakítottak(de nem miattam). AZonban szakításuk előtt pár nappal , lett nekem is új barátom(legyen TL)(hozzáteszem, nem rajongok érte, nem szeretm.. és nemsokára vége lesza kapcsolatunknak, és ezt XY is tudja)MOst egy pár hónapja azonban egyre többet beszélgetünk XY-nal és egyre személyesebben kettőnkről. Bevallotta, hogy mennyire vonzódik hozzám, és megcsókolna. Állandóan flörtölünk amikor összefutunk véletlen, vagy épp msn-en. Pár napja elhívott randizni, filmezni hozzájuk. Azonban nekem betegség miatt lekelett, hogy mondjam. Akkor elmondta,hogy gondolkozott a dolgon, és félti a barátságunkat, és jobb lenne ha nem alakulna ki köztünk semmi több. ÉS egy másik lánnyal próbálja meg a kapcsolatot(akit 1 hónapja ismer) mert, hogy vele nem veszthet semmit, hisz nem a barátja.Azonban attól félne ha mi összejönnénk. Mert aggódna, hogy elrontaná, és ezzel véget érne a barátságunk(hozzáteszem ez már sajnos egyszer vele megtörtént,hogy így veszítette el a legjobb barátját, talán ezért is fél...)Én viszont nagyon szerelmes vagyok belé.Mit tegyek? Csak leakart terelni? Vagy komolyan gondolja, és ha igen mit csinálhatnék, én nagyon szeretnék vele összejönni.
2010. febr. 3. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyere össze vele, legalábbis kövess el mindent ha annyira szereted akkor nem lehet akkorra a csalódás utánna.... de van amit nem értek miért gondoltok arra, hogy mi lesz akkkor ha vége lesz szerintem nem kéne vele törődnetek ha hosszú távra tervezitek, nem kéne máris a végét tervezni a dolognak ha még bele sem kezdtetek, akkor inkább arról kellen filóznatok, hogy milyen lesz együtt egy randin és milyen boldogok lesztek...sok szerencsét:D
2010. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

A baj csak az, hogy én szeretnék vele járni, csak ő nem akarja mert , hogy elromlana a barátságunk.

2010. febr. 4. 15:35
 3/3 anonim válasza:
Szia, velem is ez a probléma. Én is meg próbálok mindent, de nem látom sok eredményét. :( Ezért is vagyok itt.Én amondó vagyok, hogy a türelem rózsát terem, csak kitartás. Esetleg privátban tudnánk beszélgetni, hogy meg osszuk a tapasztalatinkat, látom már régi kérdés, és jó volna ha tudnál tanácsot adni, vagy el mondanád hogy mi lett a vége :D 17/F
2015. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!