Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mit tehetnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A barátom írt hogy nemsokára ittvan,készüljek el,mert megyünk moziba a haverjaival...mondtam hogy rendben,bár semmi kedvem sem volt...alapból nagyon rossz a hangulatom ma...feljött,kérdezte hogy mi a baj,mondtam hogy rossz kedvem van...de akartam menni velük moziba,nehogy miattam ne szórakozzon jól a haverjaival..aztán mikor indultunk volna,mondtam hogy ha nem haragszik,mégsem mennék,nem akarom mindenki kedvét elcseszni.sértődötten mondta hogy jó,oké,és elindult.írtam neki egy smst,hogy ne haragudjon,de nem tudtam volna úgy csinálni mások előtt,mintha jó kedvem lenne,de azt sem akartam hogy miattam itthon maradjunk.ez 1 órája volt,nem írt vissza.
2010. aug. 9. 20:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát azt mindjárt gondoltam:)
2010. aug. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!