Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom, nem tudom...

Komolyan mondom, nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Teljesen elegem van a páromból. Dolgozok, két munkahelyen. Nem nagyon vannak anyagi gondjaink. Nem vagyunk gazdagok, de mindent megteremtek. Kertünk van, nyáron ősszel friss zöldséggel. Haszonállat is van, tehát azon is tudunk spórolni egy keveset. Számítástechnikusnak tanultam, így nem vagyok egy maradi, gumicsízmás ember. Normális megjelenéssel, sportos testalkattal. Tőlem tanult főzni, szabadidőmben besegítek neki néha. Sőt, volt egy szabad hetem itthon még sütögettem is. Nem hanyagolom el, ajándék és beszélgetés terén sem. Igaz, hogy a takarítás nem érdekel benn, de a kinti munka mindig meg van csinálva. Ismer milyen voltam, nagy csajozós, dumás világcsavargó, de amióta együtt vagyunk ritkáztam a haverokat és az eljárást. A két gyermek óta pedig úgy érzem mintaapa vagyok. És férjnek sem utolsó. Lehet nem a legjobb, de ha beszélgetek nőkkel, vagy ismerősökkel mindig csak dícsérnek, hogy az ő férjük nem ilyen. Viszont a párom ezt látszólag semmibe sem nézi. Ha valamiért szólok, akkor rögtön felháborodva visszaszól. Nagyon idegesít már. Szeretem, de ennyi killódásnál inkább már rég kiléptem volna egy kapcsolatból. Viszont a gyerekeimet nem adnám a világ minden kincséért sem. Ezért nem is akarok válni, mert akkor nem tudnám azt az anyagi színvonalat fenntartani amire szükségük van. Ha meg elmennének, tuti begolyóznék. Így csak tűrök és nyelek, de sosem voltam az a fajta akit irányítani lehet. Általában jó döntéseket hozok, most viszont nem tudom mi tévő legyek.

2014. márc. 9. 08:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kérdezgetni mindenről. Ha néz a tv-ben egy habverőt, akkor megveszem. Nem mondja hogy kell, nem mondja hogy vegyük meg. Látom rajta, így örül is ha megveszem. A minap láttam egy Cirkuszi szórólapot, hazahoztam hogy menjünk el a gyerekekkel. Névnapjára vacsorát kapott, latin zenével, tánccal, borral. Kérdés nélkül lecserélem a telefonját, és mindezt nem azért mert papucs vagyok, hanem mert szeretném boldoggá tenni.

Szex után nem a fal felé fordulunk, hanem beszélgetve simogatva alszunk el mint a tinédzserek. Ha nincs szex ami ritka, akkor sem úgy alszunk el egymás mellett mint két fadarab. Ha hazajövök, azért segítek a gyerekeket elrendezni, mert utána általában vagy közös sorozat vagy film a pálya. Hétvégén az egyik nap, ha nem is én de közösen főzünk meg hogy minél hamarabb kész legyünk és együtt legyen a család.


Az álmairól is volt szó. Műkörmös szeretne lenni, de ez még míg a pici pici addig ugye nem jöhet szóba. Abból a környezetből ahonnan idejött szerintem mérföldkövekkel előbbre vagyunk, viszont mindent én sem tudok megadni neki. Én sem lettem az aki szerettem volna, de úgy gondolom hogy mostmár a saját álmaim helyett a gyermekeinkét kell szem előtt tartanunk. Lehet rosszul teszem.


Nagyon sajnálom ha önfényezésnek tűnik, viszont mivel nem volt családom szeretnék a legjobb tudásom szerint apa és férj lenni. Sok energiám rá megy erre amit viszont nem sajnálok csak néha kibukok. Ez most reggel is így volt. Pillanatok alatt fel tud bosszantani amire már a legrosszabb megoldást keresem. Szerintem ő sem tart ott hogy különmenjünk mert érzem hogy szeret, inkább mondanám bosszantónak azt hogy nincs türelme hozzám. Ha van egy megjegyzésem és azért próbálom nem kioktatóra fogni, akkor rögtön visszatámad.

2014. márc. 9. 10:49
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
10-es - vagyis kérdező - nem kell új nick-el regisztrálnod ahhoz, hogy hozzászólj a kérdésedhez, simán tudsz írni hozzá kommenteket is.
2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
Azt már tudjuk, hogy álomférj vagy írhatnál a hibáidról is arról, hogy szerinted te mit csinálsz rosszul ebben a kapcsolatban.
2014. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

Tul sokat adsz a feleségednek, ezért nem becsül meg, és nem

tisztel, lehet féltékeny is.Viszont soha ne adjál annak értéket, hogy ás férfiaknak a feleségei dicsérnek és sajnált

2014. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

folyt.

Más feleségek dicsérnek és sajnáltatják magukat, hogy az õ férjük nem ilyen.Ez lehet,hogy fáj a feleségednek és õ is ugyanugy megtesz mindent, ahogyan te és mégsem dicsérik!Es még lehetne tovább is sorolni!

2014. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Hát ha a hogyan kezelhetném a feleségem hirtelen kirohanásait-tól odáig jutottunk, hogy istenítem magam, én tökéletes vagyok, szép és jó akkor szerintem fölösleges tovább itt kérdezősködnöm.

Hibám PL egy ami hirtelen eszembe jut: Ha látom hogy van valami baja, megkérdezem mi a baj. Természetesen a válasz: SEMMI. Mivel semmi, így megpróbálok kitalálni valami, filmnézés, menjünk kis sétálni. Válasz Nincs kedvem. Harmadjára megkérdezem megint, mi a baj: Semmi. Nos ha hiba az, hogy ezek után teszek rá magasról mi a baj akkor ez egy hiba bennem...

2014. márc. 9. 12:01
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi nõk, ha a férjek figyelnek ránk az sem jó, ha nem figyelnek ránk az sem jó, jól esik nekünk kényeskedni, mert van kinek.En is vagyok igy, hogy a férjem kérdezi mi a bajod a válasz semmi.Ez azért van, mert nem tetszik a helyzetem, másra vágyom, kilépni a megszokottságból, elfáradtam a monotonban!Viszont amikor a férjem már nem kérdezi, hogy mi a bajod és rám hagyja a hülyeségeimet, akkor felébredek.Olyankor valóban azt mondom mégis mit akarok én, amikor jól vagyunk!Talán a feleséged elfáradt és maga sem tudja, hogy mit akar és rajtad vezeti le, de biztosan szeret!
2014. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem hiba ez kommunikációs probléma köztetek azt jelenti, hogy hiába vagytok házasok nem tudtok egymással őszintén beszélgetni.
2014. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
Na most képzeld el ha sok ember felesége/férje megnézi ezeket a kommenteket. Még jó hogy elhiszik, hogy a férjük/feleségük a tetvek akik amúgy mindent megtesznek értük+a kedvükben is járnak:) Kezdem úgy érezni h nem érdemes önzetlenül adni, mert hatalmasat sérülhetünk.
2014. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
17.19: na végre egy hölgy, aki nem mentegeti a nemét:)
2014. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!