Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem fejetlen. Mit tegyek?

Férjem fejetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz... Vázolnám a helyzetünket: van egy közös gyermekünk, 2 és fél éves és neki van egy lánya aki 14 éves. Nem állunk jól anyagilag, sőt Hónapok óta nincs munkája, albérletben élünk. Az én havi 37ezremből és kölcsönökből élünk. Arról volt szó, h a lánya elballag és hozzánk költözik, mert az anyja borzasztó körülményeket biztosít neki, látszólag nem szereti a lányt, mert irtó gusztustalanul beszél vele. Már csak 3 hónapot kellene ki bírnia és jöhet hozzánk lakni. Erre férjem a fejébe vette, h most hozzuk a lányt mert már nem bírja, h otthon milyen a helyzet. Mondtam neki, h mire akarja ide hozni, mikor nekünk nem tudja megteremteni az alap dolgokat, akkor, ha plusz egy fővel leszünk, mi lesz? Ránk szakad a bank? Mert azt nem hiszem... Én is szeretem a lányt és sajnálom, de muszáj lenne kivárnia ezt a 3 hónapot, h mi is helyre álljunk. Azt is el hiszem, h a férjemnek ő a mindene, de azért ne csináljunk már nagyobb sz@rt, mikor így is van elég gondunk, először a tartozásainkat kellene letudni, nem? Ráadásul még külön szobája se lenne! Pedig arról volt szó, h lesz neki felhúzva egy külön szoba. Na de ez nem is zavarna, ha picit zsúfoltabban lennék, de az anyagiak nagyon zavarnak! A fiamnak alig bírom megvenni havonta a pelust! Mikor bevállaltam vele a babát, semmi gondunk nem volt előtte, most az utóbbi fél év ami katasztrófa... Nem tudom mit tegyek? Mit gondoltok? Mielőtt el ítélsz, inkább kérdezz és válaszolok és utána lehet ítélkezni.
2014. márc. 3. 15:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Kérdező gyes mellett már te is visszamehetsz teljes munkaidő dolgozni, egyáltalán mire vársz?
2014. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Na, ezt nem érti senki. Várjuk a kérdező magyarázatát.
2014. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

# 24/41

De neki nem egy látogatásnyi tányér étel kell hanem minimum napi négyszeri étkezés, iskoláztatni ruháztatni stb.

2014. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!