Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiam kezdi átvenni a férjem...

Fiam kezdi átvenni a férjem rossz tulajdonságait. Hogy akadályozzam meg a továbbiakat?

Figyelt kérdés
Alapjáraton férjem eléggé kötekedős stílusú, mindig durván szokta kifejezni a nemtetszését. Most már fiam is egyre jobban kezd ilyenné válni, ráadásul olyan barátai is vannak akikkel mindig keresik a bajt. Sokszor előfordult, hogy balhéba keveredett, amit amúgy mindig ő kezdeményezett. Ami rosszabb, hogy tiszteletlenül beszél mindenkivel. Sokszor beszéltem már vele, de nagyon nem érdekli amit mondok, és ugyanúgy nem változtat magán.
2014. febr. 5. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélgetni vele és a férjeddel is. A férjednek kellene elmondania, hogy a fiad még fiatal és próbálja leszoktatni magát errõl a viselkedésrõl.
2014. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
próbálj beszélni a férjeddel, hogy ez nem jó így, vagy ha nem használ, akkor lépj fel egy kicsit eréjesebben a fiaddal szemben! nehagyd, hogy elnyomjanak a férfiak!
2014. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Próbálj meg nevelni. A szép szó nem hat? Majd a büntetés igen. Mennyi idős? Ha további segítség kellene, akkor privát. Erre a kérdésre mindenképpen válaszolj.
2014. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Majd egyszer jól hülyére verik és megtanulja hogy ne kötekedjen.
2014. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős a fiad? A kamaszokat már nem lehet nevelni... büntetni, megtörni igen, de az sosem lesz igazi eredmény (=amint megszabadul tőled, folytatja ott, ahol abbahagyta).
2014. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd az élet megneveli. Annál jobb tanítómester úgysincs.
2014. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem van aki az elet neveltetesere se kepes hallgatni.

Azert viselkedik ugy mint a ferjed mert ezt latja otthon es neki ez a normalis alapforma. Sok olyan tulajdonsagunk van ami mar otthon belenk nevelodik az szerint, hogy mit latunk a szuloktol. Ezek negativak is lehetnek es pozitivak is. Jobbik esetben a negativakat lehet kesobb eszre vesszuk onmagunkban es probaljuk kinoni. Nekem sok ilyen volt es csak fiatal felnottkorban sikerult felismerni ill. kezelni oket egyedul. Sima pszihologia.

2014. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd a sitten megváltozik
2014. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Hiába bántjátok a gyereket, azt csinálja, amit otthon lát!

Nem tehet róla! Inkább az apa és anya a hibás.

2014. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem,ha aférjed viselkedése változna a fiadé is változna.a férjed viselkedése pedig fog változni ha a tiéd is(értem ez alatt:tanulj meg hatni a férjedre,hogy ő is akarja azt,hogy a fia értelmes felnőtt emberré váljon)Nem terrorra ,zsarolásra gondolok,hanem értelemre,szeretetre,összetartásra.(Bár sajnos ha eddig a férjed ilyen volt...nehéz lesz jobb útra téríteni)
2014. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!