Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretném hagyni a családomat?

El szeretném hagyni a családomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy elhagyom a családomat és hajléktalanként fogok élni. Egyszerűen már nincs szükségem rájuk..

Ugye nem hozhatnak vissza és nem lehet beleszólásuk abba hogy mit teszek, ha elmúltam 18?

Köszönöm.


2014. febr. 27. 16:49
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, amikor könnyű életed van és semmi valódi nehézség nincs az életedben, lehet olyat képzelni, hogy majd hajléktalanként élsz. De amikor tényleg kint vagy az utcán, és nincs hova visszamenned már, akkor nem fog ennyire bulinak tűnni.
2014. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Megyek, koszonom a segitseget, sziasztok!
2014. febr. 27. 17:39
 33/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem megy ez sehova. :D
2014. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy megy. Két nap múlva virulni fog a feje, hogy nem tette ki a kérdéshez a nevét, így nyugodtan használhatja tovább az oldalt anélkül hogy beégne.

Majd megtörik a lázadó énje, amint nem lesz nála az iphone-ja és vasárnap nem anyuci meri neki a húslevest.

2014. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közöld a családoddal: 4 napra hajléktalan akarok lenni, hogy hogy boldogulok a magam kárán. Ha tetszik az életstílus akkor maradj, ha nem akkor menj haza.
2014. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
74%
Irigylem a problémáid... Te sem tudod jó dolgodban már mit is csinálj.
2014. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Milyen iphonerol beszelsz? Mondtam hogy ne magadbol indulj ki.
2014. febr. 27. 18:09
 38/52 A kérdező kommentje:

Mi ez a primitiv megnyilvanulas kedves utolso?

Mindenkinek mas problemai vannak, ez teljesen relativ, vagy esetleg neked milyen problemaid vannak?

2014. febr. 27. 18:14
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós vagy, fordulj orvoshoz, és ne gondolkozz ilyen sz@rságokon. 18 éves vagy, nemsokára úgyis elköltözöl otthonról.
2014. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:

" nemsokára úgyis elköltözöl otthonról." Azért ez így ebben a formában nem biztos :)

Am. meg ez is egy gyogyúlási alternatíva, ki sirja magát a forumon a gyerek aztán jobban érzi magát, magában meg elintézi azzal, hogy mi vagyunk a hülyék... Pedig hülyékkel még mindig jobb találkozni mint az utcán csunnya gonosz bácsikkal. Megjegyzem ha az itt irtakon kiakadsz vagy nem birkozól meg, hogy fogsz a valódi problémákkal illetve a valóban rossz szándékú emberekkel? Itt csak száj hősők vannak többnyire, nem kell velük foglalkozni,de aki szar helyzetben van továbbra is fent tartom a jogot, hogy a könnyű prédára (értsd te) vadásznak az utcán.

2014. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!