Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretném hagyni a családomat?

El szeretném hagyni a családomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy elhagyom a családomat és hajléktalanként fogok élni. Egyszerűen már nincs szükségem rájuk..

Ugye nem hozhatnak vissza és nem lehet beleszólásuk abba hogy mit teszek, ha elmúltam 18?

Köszönöm.


2014. febr. 27. 16:49
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor 2 napja korog a gyomrod, bűzlesz és fázol, akkor majd érdekelni fog.
2014. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ötletnek jó, csak nem az hogy hajléktalan leszel a városban. Hanem elköltöznél valahova erdő közepére, csinálsz ott magadnak egy kis vityillót aztán elvagy.
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
100%
Jogilag nem tehetnek veled semmit. Az más ha az elmeállapotod esetleg nem beszámítható és amiatt felügyelet alá akarnak venni. Amit írtál arra nem megoldás az ha hajléktalan leszel, mivel a hajléktalan is eszik,iszik (biológiai szükségletünk, meghalsz ha nem táplálkozol) és megkockáztatóm barátaid is lesznek más hajléktalanok személyében. A megoldás az öngyilkosság lenne, amit mivel láthatóan nem gondoltad át jól , nem javasolnék, meg aztán meghalni sem egyszerű...
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
majd fog érdekelni
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Nem fog érdekelni, mert volt hogy 17 napja nem ettem, a 3. nap után nincs gyomorkorgás, azért ne saját magadból indulj ki.
2014. febr. 27. 17:10
 16/52 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen szar a helyzet, egyszerübb ha felkötöd magad.
2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:
100%
17 napig? Javasolnám még egyszer azt a tanulás átgondolását ami állítólag "már" nem boldogít...
2014. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Ezt könnyű mondani, de ha megtudnám tenni már rég megtettem volna, de egyenlőre mèg nincs hozzá elég lelki erőm.
2014. febr. 27. 17:14
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

17 napig nem ettél.

és ebből a szüleid nem vettek észre semmit?

ott szeretnéd hagyni őket,mert nem bírod a modern életet?

kezd érdekes lenni.

2014. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
83%
te normális vagy utolsó?még ha nem is lát kiutat,akkor is ilyet tanácsolni csak csuklóból,kedves kérdező,vannak álmaid,céljaid,nosza rajta valósítsd meg..azért tanulj és küzdj hogy elérhesd amit szeretnél,lehet a legkisebb dolog is amire vágysz,és örülj hogy nem a szabadság alatt kell aludnod,a veszély és a körülményeknek,próbálkozz,tanulj ami érdekel,később beindul az élet csak türelem..és ne akarj elszökni,mert annak nem lesz jó vége ha persze nincs hova
2014. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!