Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretném hagyni a családomat?

El szeretném hagyni a családomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy elhagyom a családomat és hajléktalanként fogok élni. Egyszerűen már nincs szükségem rájuk..

Ugye nem hozhatnak vissza és nem lehet beleszólásuk abba hogy mit teszek, ha elmúltam 18?

Köszönöm.


2014. febr. 27. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Biztos király lesz ázni fázni koszosnak lenni,sehová nem tartozni.De menj majd tanulsz a magad kárán,aztán majd tudod a családod is becsülni.Addig örülj mig vannak.Gyerek vagy te még.
2014. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
TAvasszal ez mindig jobb ötletnek tűnik, mint decemberben :)
2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Február van nem? Vagy én egy kicsit előrébb járok?
2014. febr. 27. 16:57
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Lakcím nélkül még munkád sem lesz. Koszos, büdös, ápolatlan leszel, esélyed sem lesz megismerkedni egy rendes lánnyal, és így esélyed sem lesz családot alapítani. Mivel nem fogod fizetni a TB járulékot, így orvoshoz sem mehetsz, és mivel nem lesz pénzed fogrémre+fogkefére, így szépen kihullanak a fogaid (hosszas rohadás után), mivel a kikukázott, erjedt, romlott kaják után nem fogsz tudni fogat mosni.


És mikor 40 évesen koldulsz, akkor majd arra gondolsz, hogy bárcsak még egy-két évet kibírtam volna otthon...

2014. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el miért lenne jó homeless-nek menni? Ha szállóra mész az első adandó alkalommal ellopják mindened. Az utcán is jól meg kéne gondolnod, hogy merre mégy, mert jó eséllyel kirabolnak. Egy hetet nem adnék neked.
2014. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem e bátor embernek.Sok szerencsét hozzá....
2014. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag azt teszel amit akarsz.
2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

oké,a családodra nincs szükséged.

de tiszta ruhára,és élelemre sincs?

2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Nem fogok koldulni és kéregetni.


Egyszerűen elegem van ebből a modern életstílusból... Én kiszeretnék ebből lépni, és szeretnék teljesen független lenni. Már nem okoz boldogságot nekem a tanulás, a barátok, és semmi ilyen szarság sem.

2014. febr. 27. 17:02
 10/52 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az evés-ívás, és a tiszta ruha sem.
2014. febr. 27. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!