Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretném hagyni a családomat?

El szeretném hagyni a családomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy elhagyom a családomat és hajléktalanként fogok élni. Egyszerűen már nincs szükségem rájuk..

Ugye nem hozhatnak vissza és nem lehet beleszólásuk abba hogy mit teszek, ha elmúltam 18?

Köszönöm.


2014. febr. 27. 16:49
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
16-osnak szólt
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Persze hogy észrevették, de nem tudtak mit tenni...
2014. febr. 27. 17:19
 23/52 anonim válasza:
100%

Mi az öngyilkosság oka? Értelmetlen az élet ? Közöny? Vallásos téboly vagy egyébb téveszme ? Esetleg egy egyszeri trauma ?

Csak mert így megnézve ha csak nincs valami elegáns okod rá (amit korodból kifolyolag nem hinnék, mivel az életet melyet nem is éltél és tapasztaltál nehéz megunni avagy valódi közönnyel szemlélni) annyira rossz helyzeted nem lehet tudod mért? Netezel... Afrikába kis gyerekeke ölik egymást halomra te meg itt sírsz , hogy jajj de rossz az Európai életed :)

2014. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem gyűjtögesd még egy ideig a pénzed, és vegyél belőle egy nyílpuskát, és jópár nyilat. Ja meg gyufa se ártana, meg pár takaró, esetleg egy balta. Menj el egy jó nagy erdőbe lakni, ahol nem piszkálnak azért amiért ott élsz és észre se vesznek. A puskával tudsz magadnak élelmet vadászni, esetleg egy kis kunyhót is felépíthetnél. Soha többé modern életstílus, emberek se lennének a közeledben, és boldogan élnél míg meg nem halsz (vagy amíg nem jönne egy cég hogy arra a területre építeni akar valamit)
2014. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 Ditta323 ***** válasza:
92%

Akkor ismételd meg: 17 napig ne egyél, ne igyál semmit és ne is fürödj, ne moss fogat, de lehetőleg ne is öltözz át. Legyen rajtad 17 napon keresztül ugyanaz az a ruha még alvásnál is. Ha családi házatok van akkor aludj az udvaron, de ne vigyél magaddal se párnát, se takarót.

Remélem csak hülyeségből írtad ki a kérdést. Ha meg nem akkor keress egy pszichomókust.

2014. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 Ditta323 ***** válasza:
100%
Ami lemaradt.: Csináld meg és ha bejön akkor egy kalappal, de ha nem legalább tanultál valamit, hogy mit nem akarsz majd és megbecsülöd a családod, és addig sem az utcán próbálod ki
2014. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod mi a baj azzal hogyha összehasonlítod a helyzetemet olyan emberek helyzetével akinek rosszabb sors jutott? Az, hogy ilyenkor az ember azokkal is összehasonlítja magát, akiknek meg ezerszer jobb élet jutott, tehát felesleges dobálozni ezzel az ostoba, primitiv baromsággal.
2014. febr. 27. 17:24
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

tedd meg

megérdemled a sorsod

2014. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 Ditta323 ***** válasza:
100%

Ne az életedet hasonlítsd össze máséval, hanem amit írtam próbáld ki.

Hogy kinek milyen az élete? Amilyenné teszi.

2014. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
94%

Nem hozhatnak vissza. Tessék megkaptad a választ. Menj csomagolj össze, nem lesz neted sem, legalább nem írhatsz ki több hülye kérdést ide.

Viszlát! ;)

2014. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!