Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beletörődjek abba, hogy a...

Beletörődjek abba, hogy a barátom úgy szeretne házat venni, hogy csak az ő nevén legyen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 21. Szóba került az összeköltözés, és a barátom azt mondta, hogy ő úgy szeretne házat venni, hogy az az ő nevén legye. Ezt meg is értem mert én jelenleg nem tudnék pénzt adni a házba.

De ő esküvő után se szeretné a felét a nevemre írni?

Mit tegyek?


2014. febr. 27. 09:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%
Az éppen igaz, hogy nem lehet a tied a házból semmi, de én nem is költöznék bele ilyen házba! Gyereket csak ott vállalnék, amiben maradhatok is, ha netán apuci nő akar cserélni pár gyerek után! (pl. közös hitellel, lakástakarékkal szerzett lakás).Így lakásra már semmi nem lesz félretéve, merthogy már van, csakhogy csak neki...
2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
költözz be de nyiss magadnak egy lakástakarékot és gyűjtögetsz magadnak lakásra, házra ha úgy alakul később vesztek közöset is
2014. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!