Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beletörődjek abba, hogy a...

Beletörődjek abba, hogy a barátom úgy szeretne házat venni, hogy csak az ő nevén legyen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 21. Szóba került az összeköltözés, és a barátom azt mondta, hogy ő úgy szeretne házat venni, hogy az az ő nevén legye. Ezt meg is értem mert én jelenleg nem tudnék pénzt adni a házba.

De ő esküvő után se szeretné a felét a nevemre írni?

Mit tegyek?


2014. febr. 27. 09:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

lol


vegyél te házat, és írasd a felét a barátod nevére... miért egyértelmű hogy neki kell téged támogatni?

2014. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
fordított helyzetben mit gondolnál?
2014. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

Ne törődj bele,Hisztizz,csapkodj,kiabálj.....hátha el is hajt!

Komolyan hova fajul a világ már?

2014. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%

Ez sok mindentől függ. Ha ő fogja venni a házat mondjuk a szülei támogatásával és te nem tudsz beletenni egy fillért sem akkor neked nem jár semmi még akkor sem ha elvesz. De ha hitelt vesztek fel mondjuk 10 évre, vagy még többre és gondolom egy idő után lesz munkád és adsz bele akkor más lesz a szitu.

Szerintem kicsit még éretlenek lehettek ha egy ilyen komoly dolgot nem tudtok megbeszélni. Szerintem várnotok kellene még ezzel az összeköltözősdivel, jobban megismerni egymást, munkát keresni, hogy te is tudj bele adni.

2014. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Óh te jó ég.

De most komolyan,hogy gondolod ezt?

2014. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Ez neked miért problémád? Fáj, hogy ha váltok akkor neked nem jut semmi?

Fiatalok vagytok még, az se biztos, hogy elvesz. Ha meg házasság van, akkor mondd azt, hogy te önköltségen felújítod, mindenről elteszed a számlát és ha gebasz van, akkor arra igényt tarthatsz.

2014. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne a felét a nevedre írni?

Amíg együtt vagytok nincs semmi jelentősége kinek a nevén van az a ház. Viszont ha szétmentek mindenki annyit vigyen amennyit vitt egy kapcsolatba, ha te pucér seggel mentél úgy is távozz!

2014. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
76%
Kérdező hol vagy?
2014. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%
Érdekesen állnak a pontozások!
2014. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Törődj bele, ha ő fizeti, nincs jogod kérni a felét. DE!!! Akkor neki sem lesz joga arra kérni, hogy segíts kifizetni a törlesztőrészleteket. A ház költségeit ő állja, mert az ővé, ha házasság előtt veszi, az a magánvagyona. A rezsin osztoztok, a pénzedből meg nyiss Fundis számlát, aztán takarékoskodj, hogy ha mégsem ő életed szerelme, akkor legyen hová menned, ha úgy alakul.
2014. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!