Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem birom tovább. MI a...

Már nem birom tovább. MI a véleményetek?

Figyelt kérdés
A párom családjával élünk már 5 éve. Eddig is voltak gondok fe mostansag mindennapos. A sógornöm (párom huga) az idegeimre megy. Egész nap csak kötöszködik meg beszólogat. 7 honapos terhes vagyok ö pedig 6 hónapos :/ Mindenki csak vele van elfoglalva tölem még soha nem kérdezték meg h minden rendben e. Már utálok itt lakni de a páromat szeretem. Vele akarok lenni. Minden nap tiszta ideg vagyok itt. Csak ha meglátom azt a nöt is kinyilik a bicska a zsebemben. Ezt évekig nem tudom elviselni. Most akk miatta hagyjam el a gyerekem apját? Az én szüleimhez nem jöhet, házra nincs pénzünk. Szerintetek?

2014. febr. 26. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért terveztetek gyereket a párod szüleinek nyakára?
2014. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tanulj meg kiállni magadért, védd meg magad. Mondd el anyósodéknak, hogy te ugyanúgy az unokájukat várod, mint a sógornőd, így neked is jólesne egy kis törődés. Ne hagyd ezt a helyzetet bebetonozódni, mert ha megszületik a kicsi, vele is ezt fogják csinálni, a másik baba meg körül lesz ugrálva. A gyereked és a saját érdekedben is nyisd ki a szád /ne balhézz, csak határozottan mondd el a nemtetszésedet/, és beszéld meg a férjed családjával ezt a dolgot.

Ha nem javul a helyzet, akkor még a kicsi születése előtt menjetek albérletbe. Ha akarjátok, menni fog, az ember csodákra képes, ha muszáj! És ne idegeskedj, az a babának nem tesz jót! Ha feszkó van, menj el sétálni, hallgass zenét, olvass, vagy ami jól esik.

2014. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!