Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem birom tovább. MI a...

Már nem birom tovább. MI a véleményetek?

Figyelt kérdés
A párom családjával élünk már 5 éve. Eddig is voltak gondok fe mostansag mindennapos. A sógornöm (párom huga) az idegeimre megy. Egész nap csak kötöszködik meg beszólogat. 7 honapos terhes vagyok ö pedig 6 hónapos :/ Mindenki csak vele van elfoglalva tölem még soha nem kérdezték meg h minden rendben e. Már utálok itt lakni de a páromat szeretem. Vele akarok lenni. Minden nap tiszta ideg vagyok itt. Csak ha meglátom azt a nöt is kinyilik a bicska a zsebemben. Ezt évekig nem tudom elviselni. Most akk miatta hagyjam el a gyerekem apját? Az én szüleimhez nem jöhet, házra nincs pénzünk. Szerintetek?

2014. febr. 26. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
albérlet?
2014. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Vagy eltüröd, vagy irány albérlet, vagy hiteles lakás vásárlás. Más választásod nincs.
2014. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokan laktok abba a házba. Szerintem fizessetek albérletet, ha nyugalmat akartok. Szerintem ne várd azt, hogy anyósodék úgy álljanak hozzád, mint a saját lányukhoz. Szerintem ne vállaljatok még egy gyereket, ha még akkor se lesz "hová".

Szerintem ne a sógornődre haragudj, hiszen ő otthon van. A párod is otthon van. Te nem vagy otthon. Amíg nem lesz saját lakásotok, vagy egy albérlet amit közösen fizettek, addig nem is leszel.

Ja és a gondok még csak most jönnek. Az anyósok általában ösztönösen is a saját lányuk gyereke felé húz, szerintem ha nem mentek akkor a megkülönböztetésből is lesznek nézeteltérések.

Nyilván a fiát szereti anyósod, és a kicsit is fogja, de valamiért ha a környezetemben körülnézek, a lány és fiú gyereke közt van különbség.

2014. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is albérlet lenne a megoldás, anyós-apóstól minél távolabb.
2014. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Igazad lehet. Sokszor már azt is bânom h terhes lettem pedig már 4 éve vártam erre a babára. Elment mindentöl a kedvem ebben a helyzetben. Elöbb utóbb elmegyek innen a párommal vagy nélküle
2014. febr. 26. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet!

Olyan butuska (már bocsánat) a nők nagy része, akik az anyósékhoz költöznek! Főleg ha már ott laknak a tesók is. Nem csak az anyagi szempontokat kell figyelembe venni, hanem a lelki szempontokat is, csak sokszor ezt figyelmen kívül hagyják, vagy kicsit naivak és ezért lesz ez belőle sok esetben (tudom, kivételek vannak, mégis elég általánosak a hasonló történetek).

Kell nektek egy kis levegő, meg lehet a családdal is jobb lesz a kapcsolat, ha lesz egy kis távolság, ilyenre is volt már példa a közvetlen környezetemben.

2014. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Párod ezt nézi ölbetett kézzel!

Van rendes munkahelye, ami még fizet is? Ha nincs akkor nézzen szét és irány az albérlet!

Így a gyereknek sem lesz egy leányálom ebben a légkörben!

2014. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A párom nem nagyon tud az egészröl. A csaj általábn akk kezd rá mikor párom nincs otthon. Mert ha otthon van nem mer. Én meg nem szoktam mondani neki h ne veszekdjenek miattam. Dolgozik a párom de most h nemsoká jön a baba neki is vásárolni meg albérletet váltani + berendezni nem bírnánk
2014. febr. 26. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:

5 év nagy idő, hogy semmit nem vesz észre a párod.

Le a kalappal előtted, hogy eddig bírtad!

A gyerek megszületése után fokozódik a probléma.Nagyon nehéz napok előtt álltok!

Te nem dolgozol, dolgoztál?

2014. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dolgoztam 3 hós koromig. Mâr ebbe vagyok belebolondulva h mindent magamba tartok.
2014. febr. 26. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!