Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális,...

Szerintetek ez így normális, én már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom 26 éves,N,én 28 F!

Harmadik éve ,hogy nem dolgozik sehol,négy éve ismerkedtünk meg.

Három éve össze is költöztünk,én elég jól keresek,mikor összeköltöztünk,én azt mondtam neki,hogy ne keressen annyit mint én,a minimálbér is fizetés,az is pénz,csak a lényeg hogy találjunk neki is valami munkát,elég ha erre koncentrálunk!

Összeköltöztünk végül így is,hogy munkanélküli(érettségije van,és egy önerőből finanszírozott bolti üzletvezetői Okj-s szakmája).

Nem siettettem,nem vetettem a szemére,hogy tulajdonképp én tartom el,évek óta.

Viszont a pohár onnantól kezdett betelni,hogy ismerősömnek van egy számítógép szervizeléssel,karbantartással foglalkozó üzlete.Beajánlottam őt,annyi lett volna a dolga,hogy adatokat vigyen fel a számítógépre,illetve néha kijárkáljon üzletekbe,irodákba,lakóházakhoz és szórólapokat osszon szét.

4 napot dolgozott,majd kijelentette,hogy ő ezt nem tudja csinálni,megalázónak érzi......

Jó!Elfogadtam,hogy ez a munka nem áll közel hozzá,de nem látom rajta,hogy nagyon akarna munkahelyet találni.

Megmozgattam néhány követ,telefonálgattam ismerősöknek,erre volt egy család,akik takarítónőt,és gyermekvigyázót kerestek,(heti 3 alkalom,több mint a semmi,6 ezer forint alkalmanként) megbeszéltem hogy páromnak szüksége lenne munkára,mondták hogy persze,próbáljuk meg,menjen el hozzájuk,mutatkozzon be (utána égett a pofám)!

Erre én voltam a bunkó,mikor elújságoltam a hírt,hogy hogy lehetek olyan szemét,hogy én őt érettségivel ennyire lealacsonyítanám,hogy másoknak takarítson!!!


Innentől kezdve (ez múlt héten történt),azt érzem,hogy ha én rossz helyzetbe kerülnék,én rá nem tudnék számítani,mert azt várja el tőlem,hogy nézzem el neki,hogy ő ennyire válogatós, "Ha lesz,lesz,ha nem,nem!" alapon keresi a munkát,ő elkényelmesedett,neki jó így,én meg tartsam el.....szakítani szeretnék vele,de valamilyen szinten sajnálom,mert tudom hogy a szüleinek se megy jól,és nekik kéne eltartaniuk,máshová nem mehet,ha én elküldöm,de van amikor meg az jár a fejemben,hogy ő meg hasznot húz belőlem,és ugyanazt teszi velem,mint amit a szüleivel tenne otthon....


2013. szept. 4. 17:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Kérdező, egy parazitával csak azt tudod tenni, hogy megszabadulsz tőle... szép dolog, hogy szolidáris lennél a szüleivel, csak hát ne felejtsd el, hogy ők nevelték ilyenné, és nem te.
2013. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sajnálnod mert ő sem sajnál téged. Adj neki határidőt, ha jövő hónap végéig nem talál munkát, akkor költözőn haza.

Ha majd rászorul keres munkát, de amíg más dolgozik helyette minek tenné.

2013. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Ajaj hát ezalatt a 3 év alatt igencsak hozzászokott ahoz, hogy minek dolgozzon ha ott vagy neki te.

Én nő vagyok de pl a gyermekvigyázás+takarítás szerintem egy elég jó munka, de mivel neki nem jött be szerintem nem igazán szeretheti a gyerekeket.

Egyébként meg ingyen okjra is elmehet rengeteg olyan suli van ahol 21év felett is ingyenes csak esti tagozaton, az ilyen képzések 2 évesek jó esetben ösztöndíjat is kapna de ha nem legalább lenne egy olyan szakmája ami esetleg tetszik is neki és elis tud vele helyezkedni.

Amúgy meg ha sajnálod az csak rosszabb mert sosem fogsz tőle tudni megszabadulni és aztán évek múlva azon kapod magad, hogy boldogtalan vagy még mindig és semmit nem tettél, hogy az legyél. Fiatal vagy még csomó barátnőd lehet.

2013. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Ez cseppet sem normális. 3év elég sok idő, és amint leírtad, munka lenne, ha még nem leányálom, akkor is. Én simán elfogadnék bármit, ha szükségem lenne a pénzre. A csajnak büdös a munka, talált egy balekot, aki eltartja, ennyi :-) Vajon ha nem lenne mit ennie akkor is válogatna? Szerintem te is hibás vagy, sőt..miért nem álltál ki magadért már az első munkanélküli évében? Hamarabb lépned kellett volna, most már kiélvezi, hogy pénzelik, elél, mint hal a vízben... csapj már az asztalra, ha már nem is szereted, mint nőt, embert, akkor ennek nincs értelme...szakits minél hamarabb... ilyen hozzáállással biztos keres majd egy új pénzeszsákot :)
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

Nos, te eltartod 3 éve..minek dolgozzon?

1 évet kapott volna, aztán mehet haza!!!!

2013. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
0%
azért azt a válaszoknál vegyük figyelembe,hogy a kérdező egy hosszú combú,gyönyörű szőkenővel él-e,aki még ráadásul csodálatosan szopik is ,mert akkor meló ide -meló oda,a nőcinek biztos helye van ám ,
2013. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

ma 17:56


Igazából ilyen dolgokba nem akartam belemenni 66-os,de


1. Barna,nem szőke....

2. A szex mostanában elég ritka,mert neki (elvileg)depressziója van,erre szed gyógyszer is,illetve álmatlanság miatt,altatót,azt mondja,emiatt nem kívánja a szexet....

Anyám szerint a depressziója,és az álmatlansága is azért van,mert nem mozdul ki,nincs kifáradva,nem csinál semmit....

2013. szept. 4. 18:01
 8/55 A kérdező kommentje:

bocsánat!

68-as,félre néztem

2013. szept. 4. 18:02
 9/55 anonim ***** válasza:

Aki akar az dolgozik, aki meg nem akar most dolgozni az nem is fog soha!!


Baromi nehéz munkát találni aláírom, de 4 év elég sok idő...

A kedves párod nem is akar dolgozni.


Döntsd el h szereted-e annyira h eltartod egy életen keresztül.

2013. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
ingyenélő parazita! Kell neked ilyen nő? életed végéig el akarod tartani? Szex sincs? Depresszió? Ne röhögtess! Unja magát!
2013. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!