Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális,...

Szerintetek ez így normális, én már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom 26 éves,N,én 28 F!

Harmadik éve ,hogy nem dolgozik sehol,négy éve ismerkedtünk meg.

Három éve össze is költöztünk,én elég jól keresek,mikor összeköltöztünk,én azt mondtam neki,hogy ne keressen annyit mint én,a minimálbér is fizetés,az is pénz,csak a lényeg hogy találjunk neki is valami munkát,elég ha erre koncentrálunk!

Összeköltöztünk végül így is,hogy munkanélküli(érettségije van,és egy önerőből finanszírozott bolti üzletvezetői Okj-s szakmája).

Nem siettettem,nem vetettem a szemére,hogy tulajdonképp én tartom el,évek óta.

Viszont a pohár onnantól kezdett betelni,hogy ismerősömnek van egy számítógép szervizeléssel,karbantartással foglalkozó üzlete.Beajánlottam őt,annyi lett volna a dolga,hogy adatokat vigyen fel a számítógépre,illetve néha kijárkáljon üzletekbe,irodákba,lakóházakhoz és szórólapokat osszon szét.

4 napot dolgozott,majd kijelentette,hogy ő ezt nem tudja csinálni,megalázónak érzi......

Jó!Elfogadtam,hogy ez a munka nem áll közel hozzá,de nem látom rajta,hogy nagyon akarna munkahelyet találni.

Megmozgattam néhány követ,telefonálgattam ismerősöknek,erre volt egy család,akik takarítónőt,és gyermekvigyázót kerestek,(heti 3 alkalom,több mint a semmi,6 ezer forint alkalmanként) megbeszéltem hogy páromnak szüksége lenne munkára,mondták hogy persze,próbáljuk meg,menjen el hozzájuk,mutatkozzon be (utána égett a pofám)!

Erre én voltam a bunkó,mikor elújságoltam a hírt,hogy hogy lehetek olyan szemét,hogy én őt érettségivel ennyire lealacsonyítanám,hogy másoknak takarítson!!!


Innentől kezdve (ez múlt héten történt),azt érzem,hogy ha én rossz helyzetbe kerülnék,én rá nem tudnék számítani,mert azt várja el tőlem,hogy nézzem el neki,hogy ő ennyire válogatós, "Ha lesz,lesz,ha nem,nem!" alapon keresi a munkát,ő elkényelmesedett,neki jó így,én meg tartsam el.....szakítani szeretnék vele,de valamilyen szinten sajnálom,mert tudom hogy a szüleinek se megy jól,és nekik kéne eltartaniuk,máshová nem mehet,ha én elküldöm,de van amikor meg az jár a fejemben,hogy ő meg hasznot húz belőlem,és ugyanazt teszi velem,mint amit a szüleivel tenne otthon....


2013. szept. 4. 17:39
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

A jó szíved visz a sírba!

Aztán majd átmegy a szobádban kis bugyiban, elcsábít és még felcsináltatja magát!

Kabát, kalap, és menjen haza!

2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
egyetértek a 21-es kommentelővel
2013. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
3%

Rengeteg férfi örülne, hogy csak gyereket akar nevelni a társad, dolgozni nem. Így te lehetsz a legokosabb, legsikeresebb. Mi ezzel a gond?


Érdekes nekem csak olyan férfi akadt, aki nem akarta hogy dolgozzak, pedig nagyon tanult vagyok és tehetséges is!


A mostani párom kivételével csak a 3 gyerek szülése volt az egyetlen igény a társaim részéről.

2013. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
95%

De bírom az ilyen "megalázónak érzi" embereket... Sima magyar szaros érettségivel örüljön hogy ilyet kap... Én tudok olyat akinek nemzetközi van mégis a mekiben dolgozik hogy tudjon külföldre egyetemre járni...

Az ilyenek mint a feleséged mit nem érez megalázónak? Mégis mit vár? Nyalják a parlamentben a seggét miközben a fején van a korona vagy mi?

Szabadulj meg tőle, jobban jársz.

2013. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

23 addig könnyű mondani míg téged tartanak el mit sózlnál ahhoz ha neked kéne eltartani élete végéig egy férfit?

neked sem tetszene már annyira...

2013. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:

3 év baromi hosszú idő. Már egy év után ultimátumot kellett volna adnod, és az első visszautasított munka után kitenni. Ok, hogy eltartod, de mondjuk én pénzt nem adtam volna a kezébe a helyedben.


Én nem hiszem, hogy lenne jövője egy ilyen kapcsolatnak.

2013. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
77%
23: arra ne legyél olyan büszke, hogy csak egy méh kellett a kedves párodnak, meg hogy szüljél 3 gyereket!
2013. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

"Rengeteg férfi örülne, hogy csak gyereket akar nevelni a társad, dolgozni nem."


Én olyan helyen dolgozom,ahol eléggé művelt férfi társakkal vagyok kapcsolatban,(nem nagyzolás)engem mégis kiröhögnek már,meg viccet csinálnak belőlem,hogy még vele vagyok.....ők lenézik az ilyen nőket,de az ismeretségi köreimben is,szóval elnézést,de nem értem miről beszélsz....

2013. szept. 4. 18:24
 29/55 anonim ***** válasza:

Azért van abban is valami, amit 23 ír.

Nekem is van több olyan ismerősöm, ahol a férfi szíves örömest eltartja a nőt. A nő neveli a gyerekeket, házimunka, ebéd, és ugye van ideje tipp-toppnak lenni. A férfinak nem kell segítenie a házimunkában, gyerekekkel sem felesben foglalkoznak. És ezt mondjuk a páromnak mondta, állítólag a szex terén is jobb neki így, mert nem fárad ki a munkahelyén, van kedve meghallgatni a férfit, szóval állítólag neki nagyon ideális ez a felállás.

Én a nő részéről nem tartom jónak, mert bármi történhet, és ott van o tapasztalattal, 10 évnyi lyukkal az önéletrajzában... Nem a legjobb. És ha nem is történik semmi, akkor is a férfiak várható élettartama alacsonyabb, jó eséllyel egyedül fog maradni a nő. nyugdjí sem lesz. na jó, ezek hosszabb távú dolgok, de nem minden ilyen nő élősködő, sok férfi szeret családfenntartó lenni.

2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

ma 18:19


:D

Jaj elnézést kérek,de ez most nagyon megnevettetett!

2013. szept. 4. 18:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!