Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális,...

Szerintetek ez így normális, én már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom 26 éves,N,én 28 F!

Harmadik éve ,hogy nem dolgozik sehol,négy éve ismerkedtünk meg.

Három éve össze is költöztünk,én elég jól keresek,mikor összeköltöztünk,én azt mondtam neki,hogy ne keressen annyit mint én,a minimálbér is fizetés,az is pénz,csak a lényeg hogy találjunk neki is valami munkát,elég ha erre koncentrálunk!

Összeköltöztünk végül így is,hogy munkanélküli(érettségije van,és egy önerőből finanszírozott bolti üzletvezetői Okj-s szakmája).

Nem siettettem,nem vetettem a szemére,hogy tulajdonképp én tartom el,évek óta.

Viszont a pohár onnantól kezdett betelni,hogy ismerősömnek van egy számítógép szervizeléssel,karbantartással foglalkozó üzlete.Beajánlottam őt,annyi lett volna a dolga,hogy adatokat vigyen fel a számítógépre,illetve néha kijárkáljon üzletekbe,irodákba,lakóházakhoz és szórólapokat osszon szét.

4 napot dolgozott,majd kijelentette,hogy ő ezt nem tudja csinálni,megalázónak érzi......

Jó!Elfogadtam,hogy ez a munka nem áll közel hozzá,de nem látom rajta,hogy nagyon akarna munkahelyet találni.

Megmozgattam néhány követ,telefonálgattam ismerősöknek,erre volt egy család,akik takarítónőt,és gyermekvigyázót kerestek,(heti 3 alkalom,több mint a semmi,6 ezer forint alkalmanként) megbeszéltem hogy páromnak szüksége lenne munkára,mondták hogy persze,próbáljuk meg,menjen el hozzájuk,mutatkozzon be (utána égett a pofám)!

Erre én voltam a bunkó,mikor elújságoltam a hírt,hogy hogy lehetek olyan szemét,hogy én őt érettségivel ennyire lealacsonyítanám,hogy másoknak takarítson!!!


Innentől kezdve (ez múlt héten történt),azt érzem,hogy ha én rossz helyzetbe kerülnék,én rá nem tudnék számítani,mert azt várja el tőlem,hogy nézzem el neki,hogy ő ennyire válogatós, "Ha lesz,lesz,ha nem,nem!" alapon keresi a munkát,ő elkényelmesedett,neki jó így,én meg tartsam el.....szakítani szeretnék vele,de valamilyen szinten sajnálom,mert tudom hogy a szüleinek se megy jól,és nekik kéne eltartaniuk,máshová nem mehet,ha én elküldöm,de van amikor meg az jár a fejemben,hogy ő meg hasznot húz belőlem,és ugyanazt teszi velem,mint amit a szüleivel tenne otthon....


2013. szept. 4. 17:39
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Ti minek költöztetek össze???
2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Ez a felállás azért előnytelen,mert mint ahogy te magad is megírtad,ha történne valami váratlan dolog (megcsalás,szakítás),a nő ott marad teljesen tanácstalanul,és kiszolgáltatottan.....

Semerre sem tudna elindulni,mert semmi tapasztalata nem lenne a való életből,hozzá volt szokva,hogy a férje tartotta el.

Bocsánat,ha megsértek valakit ezzel a hasonlattal,de ez olyan lenne,mintha egy háziállatot,akiről ezidáig teljes mértékben én gondoskodtam,az én kezemből evett,szabadon engednék az erdőben....

2013. szept. 4. 18:31
 33/55 anonim ***** válasza:

"Nekem is van több olyan ismerősöm, ahol a férfi szíves örömest eltartja a nőt. "


Jelen kérdésben erről szó sincs, így teljesen lényegtelen más párnál hogy van.

2013. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok de kizárt dolognak tartom, hogy egy férfi tartson el. Úgy érezném, hogy én nem is én vagyok. Bizonytalanság venne körül, hogy ki tudja mi lesz holnap...

Meg most nem azért de nekem is van egy pár ismerősőm akik eltartják a csajt és a csaj mit csinál? Nyalizik a pasinak háta mögött kibeszéli, megcsalja stb...

Én tuti nem érezném teljesen nőnek magam ha élősködnöm kéne valakin.

2013. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

23 vagyok

Bocs tudtok olvasni?


Azt írtam, hogy a környezetemben igen a legtöbb férfinek az az elvárása hogy a nő ne dolgozzon csak gyereket szüljön.


Én nem ilyen vagyok, és én a végén nem is ilyen társat találtam magamnak. Egy gyerekem van és dolgozom.


De saját tapasztalat, hogy a férfiak zöme kiherélve érzi magát, ha nem a leg-leg mindenben. A legtöbbet kereső, legnagyobb támasz, aki a legokosabb és okosabb mint a nő.

És igen, a férfiak szeretik kimondani a végső szót.


Nekem végül nem ilyen társ jutott, mert nem fértem vele össze.

2013. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

23 vagyok újra


Na pont a tanultabb férfiak akarnak a leginkább legek lenni mindenben.

Egy karriert befutó férfi nem akar olyan nőt, aki szintén karriert akar befutni.


A gyerekneveléshez idő és áldozat kell, azt pedig a nő fogja meghozni. És akkor a férfi lesz a családfenntartó, ha tetszik, ha nem.

2013. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

23 igen tudunk olvasni

de még mindig nem hiszem, hogy a legtöbb férfi annak örül ha a barátnője mindenre tőle kér pénzt

2013. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

amúgy meg, hogy jött ide most a gyerek?

a kérdező esetében még nem beszélhetünk gyerekről, még csak tervezésről sem

2013. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Csak az van, hogy itt a kérdező NEM ÖRÜL ennek!

Munkát próbál szerezni, a csaj meg mindent elutasít!

2013. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Ok. De mit kínlódik és sajnálgatja magát 3 évig? Réges rég szakíthatott volna. Azt gondolom, ha neki nem tetszik, de mégsem váltott, az ő baja. A csajt se fogom szidni, ő ez a típus, meg fogja találni a férfit, aki szíves örömest eltartja.

Két tökéletesen össze nem illő ember kínlódása együtt, tök fölöslegesen, csak rabolják egymás idejét.

2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!