Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális,...

Szerintetek ez így normális, én már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom 26 éves,N,én 28 F!

Harmadik éve ,hogy nem dolgozik sehol,négy éve ismerkedtünk meg.

Három éve össze is költöztünk,én elég jól keresek,mikor összeköltöztünk,én azt mondtam neki,hogy ne keressen annyit mint én,a minimálbér is fizetés,az is pénz,csak a lényeg hogy találjunk neki is valami munkát,elég ha erre koncentrálunk!

Összeköltöztünk végül így is,hogy munkanélküli(érettségije van,és egy önerőből finanszírozott bolti üzletvezetői Okj-s szakmája).

Nem siettettem,nem vetettem a szemére,hogy tulajdonképp én tartom el,évek óta.

Viszont a pohár onnantól kezdett betelni,hogy ismerősömnek van egy számítógép szervizeléssel,karbantartással foglalkozó üzlete.Beajánlottam őt,annyi lett volna a dolga,hogy adatokat vigyen fel a számítógépre,illetve néha kijárkáljon üzletekbe,irodákba,lakóházakhoz és szórólapokat osszon szét.

4 napot dolgozott,majd kijelentette,hogy ő ezt nem tudja csinálni,megalázónak érzi......

Jó!Elfogadtam,hogy ez a munka nem áll közel hozzá,de nem látom rajta,hogy nagyon akarna munkahelyet találni.

Megmozgattam néhány követ,telefonálgattam ismerősöknek,erre volt egy család,akik takarítónőt,és gyermekvigyázót kerestek,(heti 3 alkalom,több mint a semmi,6 ezer forint alkalmanként) megbeszéltem hogy páromnak szüksége lenne munkára,mondták hogy persze,próbáljuk meg,menjen el hozzájuk,mutatkozzon be (utána égett a pofám)!

Erre én voltam a bunkó,mikor elújságoltam a hírt,hogy hogy lehetek olyan szemét,hogy én őt érettségivel ennyire lealacsonyítanám,hogy másoknak takarítson!!!


Innentől kezdve (ez múlt héten történt),azt érzem,hogy ha én rossz helyzetbe kerülnék,én rá nem tudnék számítani,mert azt várja el tőlem,hogy nézzem el neki,hogy ő ennyire válogatós, "Ha lesz,lesz,ha nem,nem!" alapon keresi a munkát,ő elkényelmesedett,neki jó így,én meg tartsam el.....szakítani szeretnék vele,de valamilyen szinten sajnálom,mert tudom hogy a szüleinek se megy jól,és nekik kéne eltartaniuk,máshová nem mehet,ha én elküldöm,de van amikor meg az jár a fejemben,hogy ő meg hasznot húz belőlem,és ugyanazt teszi velem,mint amit a szüleivel tenne otthon....


2013. szept. 4. 17:39
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Néha elbizonytalanodom,mert azért nem pár hónapja ismerjük egymást....megsajnálom!

De már beszéltünk 100X,ha találok neki valami munkát,ezért nem jó,azért nem jó....


Tudom hogy így elvesztegetem az éveket....


Ti mit tennétek?

2013. szept. 4. 18:08
 12/55 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe, hülye r!banc... teljesen hülyének néz, ráadásul le is húz...nem roma véletlenül?

.

2013. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

Kidobnám, 1 év után mehetett volna haza.

Te ha el akarod tartani életed végéig akkor hajrá!

Nem depressziós, csak unja magát és bebeszéli magának!

Költözzön haza!

2013. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:

Nem normális, és nem kéne hogy hagyd.

Ui: ha neked ugyis mindegy kit tartassz el, van egy ismerősöm fiatal pár (19/20) akik jelen pillanatban elég szaxul állnak, ha befogadnád őket egy pár hétre sokat segítenél. Inkább nekik mint a kis ingyenèlönek aki már bebizonyitotta hogy nem akar dolgozni

2013. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Egy mérnök ismerősöm egyszer azt mondta a barátnőjének, hogy mellette soha nem kell dolgoznia, a csaj azóta se dolgozik, már menyasszony is. Néha szoktam irigyelni az ilyen nőket, aztán rájövök, hogy kiszolgáltatott is. A párod véleményem szerint nem akar dolgozni, én ultimátumot adnék. 23/L
2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Vigyáz mert ha megmondod, hogy menjen el, hamarosan jön a "véletlen" baba.
2013. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Majd unalomból szül egy gyereket, aztán hallgathatod, hogy nem segítesz otthon semmit, vagyis nem te csinálsz mindent. Lehet depis, de mindenkinek jó, ha van egy munkahelyi közösség, nemcsak az otthon. Csakhát kényelmes, de unalmas is. Adj határidőt neki. Közben vigyázz nehogy becsússzon egy baba. Hidd el nem minden tapasztalat nélkül mondom.
2013. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem tedd fel magadnak a kérdést: szereted még?

Ha igen akkor ülj le vele és beszéld meg, hogy ez így nem jó csináljon valamit. (bár hozzáteszem más örülne ha a barátja ennyire segítene neki munkát szerezni, de ő ezt egyántalán nem értékeli benned)

Ha meg nem szereted akkor minél hamarabb mond meg neki.

2013. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam,hogy szakítok vele,viszont még egyszer utoljára,felajánlom hogy segítek neki elhelyezkedni,addig lakhat itt,úgy hogy fizet egy minimális,jelképes összeget(hogy érezze,már nem vagyunk egy pár),amíg nem talál albérletet.....van egy vendégszobám az emeleten,plusz egy külön fürdő....


ez így gáz szituáció lenne?

2013. szept. 4. 18:14
 20/55 anonim ***** válasza:
Ja majd jön a gyerek, mert becsúszott, meg a tabi pont nem hatott!!!
2013. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!