Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Férfiak...

Nem tudom mit tegyek. Férfiak válaszára is kíváncsi lennék. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal 11 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, nem tartjuk fontosnak. Viszont van egy ötéves tündéri kisfiúnk. Amióta megszületett - én még vártam volna a gyerekvállalással, de a párom erősködött hogy legyen már -, úgy érzem egyre jobban elhidegülünk egymástól. Én is dolgozom, aztán munka után megyek a gyerekért, vásárlás, főzés, vacsora, fürdetés... stb. ahogy ez lenni szokott. Mindent én csinálok a párom semmit, hiába kértem többször is szépen, meg nem kedvesen is, semmit nem segít. Emiatt én folyton fáradt vagyok. A páromnak sajnos van egy veleszületett sajátos lekezelő stílusa, tehát ha vmi nem tetszik neki, akkor azt elég csúnyán szóvá teszi. Nem tetszik neki amit főzök, ahogy szigorúbban nevelném a gyereket mint ő, ha hisztizik a gyerek én vagyok hibás, mért nem tudom lecsititani, ha elesik például velem veszekszik hogy mért nem figyelek... stb. és még ezer ilyen van az életemben. Ő meg csak nyomja a számítógépes játékát, évekkel ezelőtt depressziót diagnosztizáltak nála, persze mellette maradtam, de nem sok minden változott. Folyton rossz a kedve, sehova nem akar menni, minket sem visz, ha elviszem a gyereket rámförmed, hogy mért vittem el mert ő lemarad róla.. ilyenek. Tehát én főzök mosok takarítok gyerek... egyedül. De mivel folyton fáradt vagyok, nem is nagyon közeledem hozzá éjjel, nappal át sem akar ölelni, puszit sem ad, csúnyán beszél velem nagyon sokszor ezek után hogy másszak rá éjjel? Közölte velem hogy nem érdekli hogy főzök mosok takarítok, neki csak az számít hány együttlét vagy egy héten. Már csak egy házvezetőnőnek érzem magam, akit folyton terrorizálnak már ezzel a hülye együttléttel, mert már annyira nem érdekel, folyton csak elnyom, sosincs az amit én szeretnék. Mindig minden csak róla szól, hogy ő jól legyen, jól aludjon, neki jó legyen. Már nem is emlékszem mikor csókolóztunk utoljára. Mindenért én vagyok a hibás, én nem vagyok igazi nő, mert egy nő nem így viselkedik - szerinte -, hanem kényezteti a párját. Én nem kapok egy jó szót sem, semmi nem jó amit csinálok, ha megadom neki amit kér akkor az természetes észre sem veszi, most három hete lassan hogy nem voltunk együtt és persze én vagyok a hibás, mért nem kezdeményezek. Ő sose, egyszer nem jönne oda hozzám, egész éjjel nyomja azt a hülye játékot - ami az én hibám hogy ennyit játszik - majd még én megyek oda hajnal 3kor puncsolni hogy szexeljünk. Mert szerinte korábban nem lehet, nappal egyszer sem lehet félrevonulni, este 10kor még meg sincs fürödve. Többször meg kellett várjam mig befejezi a játékot hogy méltóztasson együtt lenni velem. Úgy érzem elveszem, nem tudom mit szeretek rajta, de szeretem, de már nem bírom tovább cérnával... ő szerinte mindent jól csinál, ő nem hibázik, csak én. A legrosszabb az, hogy én lakom nála, nekem nincs hova mennem, nincs pénzem albérletre, hitelre. Belefáradtam az egészbe, nem értem mért csinálja ezt velem, mivel érdemeltem ezt ki. Ez mind azóta van amióta a gyerek megszületett, és még akar gyereket, mondtam hogy ezt azonnal felejtse el...
2014. febr. 24. 06:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonképpen mi a kerdes?

Boldogtalan vagy a párkapcsolatodban, ki kell lepni belole.

2014. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen az eszemmel én is ezt tenném, de nincs hova mennem. Szeretném valahogy megmenteni, de nem tudom hogyan. Ezek szerintem nem értek a pasikhoz, nem tudom elérni nála hogy ő lépjen először, kérjen bocsánatot mert ő bánt engem folyton nem én őt. Kompromisszumképtelen, unom hogy folyton én adom be a derekam.
2014. febr. 24. 07:16
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
A párod egy önző pasáskodó disznó.Majd megvárnám alighanem mig kinyomkodja magát.Amikor a legjobban nyomja ajátékát húzd ki a dugot,vagy fogd meg azt a monitort oszt dobd ki.Azért csinálja veled mert hagyod magad!Hát lázadj fel,add a tudtára nem a cselédje meg a bejárónője vagy meg nem is a szex rabszolgája.igazits a gyújtásán,ha nem változtat magán nyomkodja masináját.Már rég a fejébe húztam volna.
2014. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 seshoumaru ***** válasza:
81%
Ejjha,ha ez van mar reg rossz, en f.vagok, es mondhatom hogy sajna nagyon sokan vagyunk ilyenek, hogy csak akkor vesszük eszre hogy mink van ha mar elveszitettük,el kell kezdened neked is durvabnak lenni abban higy közeledjen feled, es a gyerköchöz,ha ez nem fog valtozni ahogy ö gondolodik rolatok akkor e bele fogsz örülni , tapasztalat, erted , lepni kell , mert 1 eleted van.
2014. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy kapcsolatot megmenteni csakis akkor lehet, ha MINDKÉT fél akarja. Egyedül te nem fogod tudni, csak illúziókat kergetsz.
2014. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
A kapcsolat alakítása mindkét fél "dolga". Mivel az emberek eltérők, ezért egy párkapcsolatban mindig van aktívabb ill. passzívabb fél, különböző helyzetekben és területeken ez felcserélődhet. Nyilván Te voltál a mindenben engedő, kevésbé határozott, ezért ez a dolog így alakult. Határozottan, ám óvatosan és fokozatosan el kell kezdened a partnered ránevelését arra, hogy vegyen részt a közös tevékenységekben, házimunkában stb. Érezze, hogy rá is szükség van és ne alkudj meg, ha nehezen is megy. Könnyebb lett volna az elejétől kezdve, de még nem késő.
2014. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen kapcsolatba eleve nem szültem volna.


Olyan, hogy "veleszületett sajátos lekezelő stílus" nincs, ez csak arra utál, hogy már kezdettöl bunkó volt.


Téged nem vesz semmibe, arra vagy jó, hogy vezesd a háztartást, ha éppen kedve van hozzá, legyen valaki, akit meg tud d*gni, és van, akivel veszekedhet, ha ahhoz van kedve.


A helyedben minél elöbb elmennék a gyerekkel, mielött neki is " veleszületett sajátos lekezelő stílusa" lesz, amit az apjától eltanul.

2014. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
mivel azt mondta nem érdekli hogy főzök mosok takarítok rá, úgy gondoltam akkor nem is csinálom ezeket. Rendmániás vagyok, de akkor legyen kupi az ő ruháját nem mosom ki, nem főzök csak a gyereknek. De attól félek hogy ettől csak jobban elmérgesedik a helyzet, és nem ez a célom. Persze lázadni szeretnék hogy nem vagyok bejárónő, csak nehogy a visszájára süljön el a dolog. Nem tudom milyen praktikát vezessek be?
2014. febr. 24. 07:22
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, ha dolgozol, akkor siman mehetsz albérletbe. Ennek a kapcsolatnak nincs értelme.
2014. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha 11 évig megfelelt neked, hogy nem feleség vagy, csak szerető és bejárónő, akkor miért várod el tőle, hogy másképp kezeljen? Nincs olyan praktika, amivel megtudod változtatni. Lehet, hogy éppen az a célja, hogy Te legyél a hibás abban, ha otthagy téged.
2014. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!