Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Anyámnak hétfőn lesz születésnapja, amire már hetekkel ezelőtt megrendeltem egy drágább cuccot ajándéknak. Azonban az ajándék, úgy néz ki, nem fog megjönni hétfőig, csak szerda körül (pedig már a hónap elején elkezdtem intézni, nem az én hibám, hanem a küldőé). Anyám elég érzékeny az ilyesmire, bár engem volt, hogy már elfelejtett névnapomon felköszönteni, de a saját ünnepeiből mindig nagy ügyet csinál. Szerintetek meg merjem mondani, hogy késik az ajándéka és köszöntsem fel egy virággal, vagy vegyek inkább valami mást a virág mellé hétfőig? Ez tudom, normál ember esetében nem lenne kérdés, de ő tényleg nagy ügyet csinál az ilyenekből, egysze rpl. nem köszöntöttem fel anyák napjakor, mert rengeteg dolog szakadt a nyakamba akkor, és elfelejtettem, erre az érettségim reggelén képes volt nekem jönni, hogy minek szült meg meg milyen hálátlan kölyök vagyok.
2014. febr. 22. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
2-essel értek egyet.
2014. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

de jó :) az anyum szülinapja meg kedden lesz. :)


nos, ő nem az az elvárós típus, sajnos tavaly még a névnapját is elfelejtettem... :(


szerintem vegyél neki egy virágot hogy lássa a gesztust, és említsd meg neki hogy az igazi ajándék később érkezik, de nem a te hibádból.

2014. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!